Η Ένωση Αγρινίου, στο πλαίσιο της συνεργασίας της με το Σύλλογο Εθελοντών Αιμοδοτών Αγρινίου, και τη συμμετοχή των κατοίκων της Κατούνας και των γειτονικών περιοχών, ιδιαίτερα δε τους αγρότες της περιοχής, συμμετείχαν δυναμικά στην εθελοντική αιμοδοσία, που πραγματοποιήθηκε σήμερα, με τη συνδιοργάνωση του Πολιτιστικού Συλλόγου Κατούνας «Αρχαία Μεδεώνα».
ΚΚΕ_ΠΕΑΕΑ_ΔΣΕ_81_ΧΡΟΝΙΑ_ΓΟΥΡΙΤΣΑ
Τα 81 χρόνια από τη νικηφόρα Μάχη του ΕΛΑΣ στη Γουρίτσα, τιμούν η Τομεακή Επιτροπή Αιτωλοακαρνανίας του ΚΚΕ και το Παράρτημα...