Με τις οδηγίες του Γιάννη Νταλακούρα έγινε η σημερινή προπόνηση. Συμμετείχαν όλοι οι ποδοσφαιριστές με εξαίρεση τον Παπάζογλου που έκανε ατομικό πρόγραμμα και τον απόντα Ουάρντα. Στην αποστολή για τον αυριανό αγώνα πρωταθλήματος με την ΑΕΚ συμπεριλήφθηκαν οι εξής ποδοσφαιριστές: Κυριακίδης, Κολοβούρης, Κούσας, Χαντάκιας, Ροντρίγκες, Κουτρομάνος, Μύγας, Ρότσα, Τσοκάνης, Μάκος, Καμαβουάκα, Παπουτσογιαννόπουλος, Βασιλούδης, Πάουλο, Κλέσιο,
Παναιτωλικός: Τα εισιτήρια για τον φιλικό αγώνα με τον Βόλο στις 31 Ιουλίου
Η ομάδα δίνει τον πρώτο φιλικό αγώνα στο γήπεδό της με αντίπαλο τον Βόλο, στο πλαίσιο της προετοιμασίας της για...