Η τοπική διοικούσα επιτροπή της ΕΛΕΠΑΠ Αγρινίου πραγματοποίησε με ιδιαίτερη επιτυχία την μουσική εκδήλωση «Χριστουγεννιάτικες Νότες».Στην κατάμεστη αίθουσα του Παπαστρατείου Μεγάρου, οι συντελεστές της εκδήλωσης «Χριστουγεννιάτικες Νότες» με δεξιοτεχνία και υψηλή μουσική αντίληψη πλημμύρισαν τις ψυχές των παρευρισκόμενων με συγκίνηση, χαρά και ψυχική ανάταση. Νότες γεμάτες ελπίδα και όνειρο.
Η προβολή του εξαιρετικού ντοκιμαντέρ «Μια ανοιχτή αγκαλιά» από το Γυμνάσιο Νεάπολης, παρουσίασε την ταυτότητα και το έργο της ΕΛΕΠΑΠ Αγρινίου.
ΚΚΕ_ΠΕΑΕΑ_ΔΣΕ_81_ΧΡΟΝΙΑ_ΓΟΥΡΙΤΣΑ
Τα 81 χρόνια από τη νικηφόρα Μάχη του ΕΛΑΣ στη Γουρίτσα, τιμούν η Τομεακή Επιτροπή Αιτωλοακαρνανίας του ΚΚΕ και το Παράρτημα...