Συνεχίζονται κάθε Παρασκευή οι προβολές παιδικών ταινιών στην αίθουσα εκδηλώσεων του Δημαρχείου Θέρμου, στα πλαίσια των πολιτιστικών δραστηριοτήτων και δράσεων για παιδιά 5 έως 12 ετών. Την Παρασκευή 21 Ιουλίου και ώρα 11.30 το πρωΐ, θα προβληθεί η ταινία ‘’Τα μυαλά που κουβαλάς’’.
Δοκιμαστική ήχηση Σειρήνων Συναγερμού στην Αιτωλοακαρνανία
Η Γενική Περιφερειακή Αστυνομική Διεύθυνση Δυτικής Ελλάδας ενημερώνει τους πολίτες ότι: • Την Δευτέρα (29/7/2024) και κατά τις ώρες...