Από τους αστυνομικούς του Τμήματος Τροχαίας Μεσολογγίου σχηματίστηκε δικογραφία για τροχαίο ατύχημα με θανάσιμο τραυματισμό, το οποίο συνέβη σήμερα (7-6-2017) και ώρα 01.00 στο 44,97ο χιλιόμετρο της Ιόνιας Οδού, στο Αιτωλικό, μεταξύ επικαθήμενου οχήματος, που οδηγούσε 46χρονος ημεδαπός και ιδιωτικής χρήσεως φορτηγού, που οδηγούσε 60χρονος ημεδαπός, με αποτέλεσμα τον θανάσιμο τραυματισμό του 60χρονου και τον ελαφρύ τραυματισμό του 46χρονου. Τα αίτια του τροχαίου ερευνώνται.
Θλίψη στον εκπαιδευτικό κόσμο για το θάνατο της Θεοδώρας Φατσιλέτου-Καρακώστα
Το Δ.Σ. της Β΄ Ε.Λ.Μ.Ε. Αιτ/νίας μόλις πληροφορήθηκε τη θλιβερή είδηση του πρόωρου θανάτου της εκλεκτής συνταξιούχου συναδέλφου εκπαιδευτικού...