“Τσουχτερά” πρόστιμα σε τρεις επιχειρήσεις στην περιοχή του Μεσολογγίου επέβαλλε η Δ/νσης Ανάπτυξης της Π.Ε. Αιτωλοακαρνανίας. Συγκεκριμένα οι επιχειρήσεις αυτές δραστηροποιούνται στο χώρο της εμπορίας ζωοτροφών και τους επιβλήθηκε πρόστιμο 500€ επειδή στην αγορανομικό έλεγχο που πραγματοποιήθηκε διαπιστώθηκε να μην έχουν αναρτημένες πινακίδες σε προϊόντα, που να αφορούν τιμή, προέλευση κ.τ.λ
Ε.Ο Καλλιθέας – Προυσού: Τζιπ έπεσε σε ρέμα
Σοβαρό τροχαίο ατύχημα σημειώθηκε πριν από λίγη ώρα στην επαρχιακή οδό Καλλιθέας – Προυσού, στο ύψος της Στριγανιάς, όταν σύμφωνα...