Ανακοινώνεται από την ΠΑΕ Παναιτωλικός ότι λύθηκε το συμβόλαιο του ποδοσφαιριστή Βαγγέλη Μόρα κοινή συναινέσει. Τον ευχαριστούμε για τη συνεργασία και τον επαγγελματισμό του. Ευχόμαστε ότι καλύτερο στην προσωπική και επαγγελματική του ζωή.
Παναιτωλικός: Τα εισιτήρια για τον φιλικό αγώνα με τον Βόλο στις 31 Ιουλίου
Η ομάδα δίνει τον πρώτο φιλικό αγώνα στο γήπεδό της με αντίπαλο τον Βόλο, στο πλαίσιο της προετοιμασίας της για...