Quantcast

Μεγάλη επιτυχία ο 18ος Άκτιος Δρόμος

Ο Άκτιος Ημιμαραθώνιος Δρόμος είναι το μεγαλύτερο αθλητικό γεγονός στο Δήμο Ακτίου-Βόνιτσας και της περιοχής μας.
Η τεράστια επιτυχία που σημείωσε και φέτος με τις συμμετοχές δείχνει πως  τα τελευταία χρόνια αναβαθμίστηκε και συνεχίζει να φιλοξενεί αθλητές από όλη την Ελλάδα, με σκοπό να γίνει διεθνής Ημιμαραθώνιος που θα φιλοξενεί  αθλητές από όλο τον κόσμο.
Μιας και έχουν μεγάλη ιστορία τα Άκτια και δημιουργήθηκαν από τον Οκταβιανό Αύγουστο, σε ανάμνηση της νίκης του, επί του Μάρκου Αντώνιου και της Κλεοπάτρας Ζ΄, βασίλισσας της Αιγύπτου,  ίδρυσε τη Νικόπολη και αναδιοργάνωσε τα Άκτια, τους ετήσιους τοπικούς αγώνες των Ακαρνάνων που τελούνταν κάθε τέσσερα χρόνια κατά την επέτειο της ναυμαχίας, διαρκούσαν 4-5 ημέρες και θεωρούνταν ισότιμοι με τους Ολυμπιακούς Αγώνες.

Οι αγώνες της Κυριακής 1/10/2017 διοργανώθηκαν κατά τον καλύτερο τρόπο από τον Δήμο Ακτίου-Βόνιτσας  και είχε πολλές συμμετοχές και στους 3 δρόμους ( Ημιμαραθώνιος, 5000 μέτρα και 1000 μέτρα ) περίπου στις 500 συμμετοχές. Αυτό το νούμερο αποτελεί και ρεκόρ συμμετοχών που σπάει συνέχεια τα τελευταία 3 χρόνια.

Ο Ημιμαραθώνιος ξεκίνησε στις 09.30 από την περιοχή του Ακτίου Βόνιτσας (περίπου στο ύψος του αεροδρομίου του Ακτίου) και κατέληξε στην παραλίας της Βόνιτσας (στο Δημαρχείο του Δήμου Ακτίου Βόνιτσας).
Κατά μήκος του Ημιμαραθώνιου  υπήρχαν 6 κιόσκια με νερά , ισοτονικά , βρεγμένα σφουγγάρια και μπάρες δημητριακών .
Τους αθλητές συνόδευε ασθενοφόρο από το Κ.Υ. Βόνιτσας επανδρωμένο με καρδιολόγο κ. Δήμο.
Στον τερματισμό επίσης υπήρχαν για όλους μετάλλια και δροσερό εμφιαλωμένο νερό ΚΟΡΠΗΣ.

Όπως και σάντουιτς, μπανάνες, χυμοί και μπάρες δημητριακών .

ΗΛΙΚΙΑΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ ΠΟΥ ΕΛΑΒΑΝ ΜΕΡΟΣ ΣΤΟΝ ΑΓΩΝΑ
ΑΝΔΡΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
18 – 30 ετών Α 18 – 30 ετών Γ
31 – 40 ετών Α 31 – 40 ετών Γ
41 – 50 ετών Α 41 ετών έως 75 Γ
51 – 60 ετών Α ΑΘΛΗΤΡΙΕΣ ΔΗΜΟΥ ΑΚΤΙΟΥ ΒΟΝΙΤΣΑΣ
61 ετών έως 75 ετών ΑΠΟ 18 ΕΩΣ 75
ΑΘΛΗΤΕΣ ΔΗΜΟΥ ΑΚΤΙΟΥ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΑΠΟ 18 ΕΩΣ 75
– Σε όλους τους αθλητές που θα τερματίσουν, θα δοθεί μετάλλιο για τη συμμετοχή τους στον αγώνα.
ΑΓΩΝΕΣ 1000 ΚΑΙ 5000 ΜΕΤΡΩΝ
Ταυτόχρονα έγιναν οι αγώνες 1000 μέτρων για παιδιά Δημοτικού αλλά και για πρώτη φορά κοινός δρόμος 5.000 μέτρων.
Η εκκίνηση και των δύο αγώνων έγινε από την παραλία της Βόνιτσας στο σημείο της αφετηρίας (Πλατεία Δημαρχείου):
Ο ΑΓΩΝΑΣ ΤΩΝ 5000 ΜΕΤΡΩΝ
Ο αγώνας των 5000 μέτρων πραγματοποιήθηκε στην παραλία με εκκίνηση στο ύψος του Δημαρχείου.
Ο αγώνας κατευθύνθηκε προς την Χώρα ( περιμετρικά του Κάστρου ) και στην συνέχεια ακολούθησε τον παραλιακό δρόμο προς την Κουκουμίτσα ( ο γύρος της Κουκουμίτσας ) και  γύρισαν στην παραλία της Βόνιτσας τερματίζοντας στην Πλατεία Δημαρχείου.

Σε όλους τους αγώνες υπήρχαν  επίσημοι κριτές.

Σε όσους συμμετείχαν  δόθηκε δίπλωμα συμμετοχής και μετάλλιο
Οι μεγάλοι χορηγοί και φέτος του 18ου Άκτιου Δρόμου ήταν  η ΚΟΡΠΗ NESTLE και η ANDROMEDA GROUP που για άλλη μια φορά δείχνουν την αγάπη τους για την περιοχή μας και τον αθλητισμό .
Στο τέλος του αγώνα όλοι οι αθλητές πήραν μετάλλια αναμνηστικά αλλά και κύπελλα για όσους ήρθαν στις 3 πρώτες θέσεις.
Τις απονομές των αθλητών έκανε ο Δήμαρχος Ακτίου –Βόνιτσας Αντιδήμαρχοι, Δημοτικοί σύμβουλοι, ο γιατρός κ. Δήμος και παράγοντες του αθλητισμού.
ΔΕΙΤΕ ΠΟΛΛΕΣ ΦΩΤΟ ΚΑΙ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΠΙΟ ΚΑΤΩ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΗΜΙΜΑΡΑΘΩΝΙΟΥ ΑΚΤΙΟΥ 21 ΧΛΜ

 

Α/Α Category Gender ΒΙΒ Name YOB Club 21km
1 Α31-40 Male 57 ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ 1978 INDEPENIENTE 1:19:54
2 Α31-40 Male 225 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΣΙΓΕΡΙΔΗΣ 1982 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 1:21:07
3 Α41-50 Male 106 ΚΟΣΜΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ 1969 ΣΤΡΕΠΕΝΙΩΤΕΣ 1:22:11
4 Α41-50 Male 216 ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΖΩΡΤΖΗΣ 1976 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:23:06
5 Α51-60 Male 48 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΔΑΓΔΗΛΕΛΗΣ 1965 Stoikos Running Team. 1:24:41
6 Α41-50 Male 126 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ 1970 ΓΕΑ RUNNING TEAM 1:25:29
7 Α41-50 Male 84 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΑΡΣΙΩΤΗΣ 1971 ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ 1:28:09
8 Α18-30 Male 193 ΦΩΤΗΣ ΣΑΡΑΚΙΩΤΗΣ 1988 ΒΟΝΙΤΣΑ 1:28:26
9 Α31-40 Male 157 ΦΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ 1979 ΣΑΠΠΑΖ 1:29:02
10 Α31-40 Male 147 ΙΩΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΟΥ 1986 ΦΕΙΔΙΠΙΔΗΣ 1:29:19
11 Α31-40 Male 83 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΡΡΑΣ 1981 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 1:29:36
12 Α31-40 Male 9 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΝΤΥΠΑΣ 1983 ΑΣΛ ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ 1:30:15
13 Α51-60 Male 242 ΗΛΙΑΣ ΝΑΤΣΙΑΣ 1966 ΦΛΟΓΑ 1:31:11
14 Α41-50 Male 55 ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ 1973 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:31:39
15 Α51-60 Male 207 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ 1957 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 1:31:56
16 Α31-40 Male 76 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ 1985 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΑΡΤΑΣ 1:32:50
17 Α41-50 Male 12 ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ 1971 ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΕΥΣ 1:33:09
18 Α51-60 Male 36 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ 1964 ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 1:34:13
19 Α 31-40 Male 174 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΟΜΑΡΑΣ 1979 YIOULIS RUNNING TEAM 1:34:38
20 Α51-60 Male 97 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΥΝΑΣ 1966 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 1:36:05
21 Α41-50 Male 87 ΘΕΟΦΥΛΑΚΤΟΣ ΚΑΤΩΠΟΔΗΣ 1970 ΑΣΛ ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ 1:36:30
22 Α31-40 Male 85 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΤΑΓΗΣ 1977 ΑΣΛ ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ 1:36:33
23 Α41-50 Male 202 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΟΛΔΑΤΟΣ 1969 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:36:35
24 Α>61 Male 240 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΑΡΜΠΗΣ 1954 Γ.Σ. ΑΡΚΑΔΙΑΣ 1:36:46
25 Α41-50 Male 79 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΡΑΜΠΑΣ 1967 Σ.Δ. ΥΓΕΙΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 1:37:13
26 Α 21-30 Male 149 ΠΕΤΡΟΣ ΔΑΣΚΑΛΑΣ 1994 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:38:22
27 Α51-60 Male 213 ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΤΕΝΤΖΙΔΗΣ 1959 ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1:38:27
28 Α51-60 Male 187 ΣΤΕΛΙΟΣ ΡΕΤΖΕΠΗΣ 1959 ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1:38:30
29 Α31-40 Male 233 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΦΟΥΣΕΚΗΣ 1978 1:39:24
30 Α41-50 Male 32 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΑΤΣΟΥΛΗΣ 1976 1:40:11
31 Α31-40 Male 185 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΡΕΜΕΝΤΖΑΣ 1978 ΣΔ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 1:41:07
32 Α31-40 Male 223 ΜΙΧΑΛΗΣ ΤΣΕΝΤΣΕΡΗΣ 1978 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:41:28
33 Α41-50 Male 113 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΛΙΑΝΟΣ 1972 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:41:33
34 Α>61 Male 247 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΡΟΥΔΑΚΗΣ 1955 1:41:38
35 Α41-50 Male 209 ΣΤΡΑΤΗΣ ΣΤΡΑΤΟΣ 1971 Σ.Δ. ΥΓΕΙΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 1:42:06
36 Α51-60 Male 130 ΣΕΡΑΦΕΙΜ ΜΙΤΣΑΚΗΣ 1965 ΣΔΥΑ 1:42:15
37 Α41-50 Male 101 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΥΤΣΙΚΟΣ 1969 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:43:13
38 Α>61 Male 239 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΧΑΡΙΣΗΣ 1951 Σ.Δ.Ι 1:43:23
39 Α51-60 Male 92 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΟΛΥΜΠΑΡΗΣ 1963 ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1:43:25
40 Α51-60 Male 197 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΙΜΟΣ 1964 ΣΤΡΕΠΕΝΙΩΤΕΣ 1:43:28
41 Γ31-40 Female 68 ΔΗΜΗΤΡΑ ΖΛΑΤΚΟΥ 1984 ΑΠΣ Δρομέων Ξάνθης 1:43:34
42 Α31-40 Male 117 ΦΩΤΗΣ ΛΥΚΟΤΡΑΦΥΤΗΣ 1977 Σ.Δ. ΥΓΕΙΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 1:44:05
43 Α18-30 Male 23 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΕΡΙΚΙΟΣ 1987 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:44:15
44 Α31-40 Male 175 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΠΕΤΑΛΑΣ 1979 1:44:22
45 Α41-50 Male 121 ΦΩΤΗΣ ΜΑΚΡΗΣ 1972 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΑΡΤΑΣ 1:44:29
46 Α51-60 Male 167 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΠΑΡΓΥΡΙΟΥ 1963 ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1:45:24
47 Α41-50 Male 133 ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΟΣΧΟΣ 1968 ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 1:45:44
48 Α51-60 Male 91 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΛΟΝΕΛΟΣ 1963 Σ.Δ.Υ. ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1:45:56
49 Α41-50 Male 211 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ 1976 ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΕΥΣ 1:46:01
50 Α31-40 Male 109 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΛΑΖΑΡΗΣ 1979 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:46:11
51 Γ>41 Female 238 ΜΑΡΙΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΥ 1972 ΑΡΚΑΔΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:46:23
52 Α31-40 Male 122 ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΛΑΜΟΣ 1985 ΔΡΟΜΕΩΝ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 1:46:28
53 Α41-50 Male 4 ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΑΛΜΠΑΝΗΣ 1972 ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1:46:34
54 Α18-30 Male 16 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ 1989 1:46:53
55 Α51-60 Male 33 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 1960 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 1:47:00
56 Α31-40 Male 151 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΤΟΥΛΑΣ 1979 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:47:06
57 Α31-40 Male 95 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ 1978 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:47:08
58 Α31-40 Male 38 ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΙΩΡΓΑΣ 1979 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 1:47:36
59 Γ31-40 Female 67 ΝΙΚΗ ΖΙΩΓΑ 1985 Σ.ΦΙΛΩΝ ΑΣΚΗΣΗΣ ΙΣΣΟΡΟΠΙΑΣ ΨΥΧΗΣ ΚΑΙ ΣΩΜΑΤΟΣ 1:47:46
60 Α31-40 Male 80 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΚΑΡΑΠΑΝΟΣ 1983 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:47:49
61 Α41-50 Male 14 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΑΡΚΟΥΜΑΝΗΣ 1975 1:47:51
62 Α>61 Male 64 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΖΑΨΑΛΗΣ 1955 1:47:53
63 Α>61 Male 152 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΞΑΝΘΗΣ 1950 Σ.Δ.Υ. ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1:48:09
64 Α51-60 Male 194 ΗΛΙΑΣ ΣΕΒΑΣΤΙΑΔΗΣ 1966 ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1:48:09
65 Α41-50 Male 156 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ 1969 ΠΑΟΚ 1:48:15
66 Α41-50 Male 61 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΖΑΚΥΝΘΙΝΟΣ 1975 ΑΣΛ ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ 1:48:16
67 Α>61 Male 59 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΟΥ 1950 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:48:29
68 Α51-60 Male 20 ΣΕΡΑΦΕΙΜ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ 1966 ΑΠΣ Δρομέων Ξάνθης 1:48:36
69 Α41-50 Male 110 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΛΑΙΟΣ 1969 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:48:52
70 Γ18-30 Female 145 ΙΩΑΝΝΑ ΜΩΡΑΙΤΗ 1991 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:48:52
71 Γ>41 Female 52 ΕΡΡΙΚΑ ΔΕΣΥΠΡΗ 1968 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:48:52
72 Α41-50 Male 17 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΣΤΟΓΛΟΥ 1967 ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1:49:19
73 Γ>41 Female 105 ΑΘΗΝΑ ΚΩΔΩΝΑ 1971 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:49:37
74 Α31-40 Male 198 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΣΚΟΥΡΒΟΥΛΙΑΝΑΚΗΣ 1981 ΥΜΗΤΤΟΣ 1:49:39
75 Α51-60 Male 128 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΕΡΚΟΥΡΗΣ 1961 ΑΠΣ Δρομέων Ξάνθης 1:49:54
76 Α>61 Male 18 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΥΓΕΡΙΝΑΚΗΣ 1955 ΣΤΡΕΜΠΕΝΙΩΤΕΣ 1:49:59
77 Α31-40 Male 245 ΙΩΑΝΝΗΣ ΨΩΜΑΣ 1983 ΣΥΛ.ΔΡΟΜΕΩΝ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 1:50:00
78 Α41-50 Male 70 ΗΛΙΑΣ ΘΕΟΦΥΛΑΚΤΟΠΟΥΛΟΣ 1971 ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΕΥΣ 1:50:01
79 Α>61 Male 234 ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΦΩΛΙΝΑΣ 1954 1:50:18
80 Α41-50 Male 221 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΣΑΜΟΠΟΥΛΟΣ 1969 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:50:22
81 Α51-60 Male 53 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ 1965 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:50:33
82 Α51-60 Male 77 ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΚΑΡΑΚΥΡΙΑΚΟΣ 1963 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 1:50:58
83 Α18-30 Male 125 ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΜΑΡΚΙΔΗΣ 1991 ΑΠΣ Δρομέων Ξάνθης 1:51:16
84 Α31-40 Male 63 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ 1982 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:51:50
85 Α51-60 Male 89 ΗΛΙΑΣ ΚΕΦΙΛΗΣ 1965 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:51:56
86 Α41-50 Male 30 ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ 1975 ΑΠΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 1:52:44
87 Α51-60 Male 158 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ 1966 ΣΑΦΑΝΣ 1:52:51
88 Α51-60 Male 31 ΣΤΕΛΙΟΣ ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ 1962 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 1:53:04
89 Α51-60 Male 173 ΘΕΡΙΝΟΣ ΠΑΤΑΚΑΣ 1957 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 1:54:00
90 Α51-60 Male 42 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΒΛΑΣΙΟΥ 1963 ΣΤΡΕΠΕΝΙΩΤΕΣ 1:54:09
91 Γ18-30 Female 24 ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗ 1994 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 1:54:37
92 Α>61 Male 243 ΠΕΤΡΟΣ ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ 1955 ΣΔΥΑ 1:54:53
93 Α41-50 Male 37 ΑΓΓΕΛΟΣ ΓΙΟΒΑΣ 1972 ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΕΥΣ 1:55:00
94 Α31-40 Male 50 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΕΔΟΥΛΗΣ 1984 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:55:39
95 Α41-50 Male 236 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΧΑΜΠΑΙΟΣ 1972 Σ.Δ. ΥΓΕΙΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1:55:55
96 Α51-60 Male 196 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΕΡΕΤΗΣ 1962 Σ.Δ. ΥΓΕΙΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1:55:55
97 Α>61 Male 108 ΔΗΜHΤΡΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ 1955 ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1:56:12
98 Α>61 Male 19 ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΒΑΡΣΟΣ 1952 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:56:17
99 Α41-50 Male 8 ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΕΡΒΟΣ 1967 ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 1:56:18
100 Α41-50 Male 7 BRADLEY TRUSCEN 1967 1:56:19
101 Α51-60 Male 132 ΜΗΝΑΣ ΜΙΧΑΛΟΓΛΟΥ 1962 ΑΠΣ Δρομέων Ξάνθης 1:56:39
102 Α51-60 Male 28 ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΒΟΥΚΕΛΑΤΟΣ 1964 ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 1:56:46
103 Α41-50 Male 153 ΓΑΛΑΝΟΣ 1974 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:57:08
104 Γ>41 Female 189 ΕΥΗ ΡΟΔΗ 1975 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:57:30
105 Α51-60 Male 226 ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΚΑΡΟΛΙΒΑΝΟΣ 1964 STOIKOS TRAINING 1:57:56
106 Α41-50 Male 250 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΩΤΗΣ 1974 1:58:00
107 Α41-50 Male 219 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΟΝΤΟΜΙΧΗΣ 1972 ΑΠΣ Δρομέων Ξάνθης 1:58:09
108 Α41-50 Male 104 ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΥ 1970 ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1:59:04
109 Α>61 Male 244 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΨΑΛΤΟΥ 1954 ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1:59:05
110 ALL Male 246 ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΜΠΙΝΤΖΟΣ 1973 1:59:35
111 Α>61 Male 75 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ 1952 1:59:41
112 Α>61 Male 58 ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΡΟΥΔΑΚΗΣ 1953 1:59:42
113 Α18-30 Male 115 ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΙΤΣΑΣ 1989 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:00:02
114 Α31-40 Male 235 ΑΡΓΥΡΙΟΣ ΧΑΛΚΙΩΤΗΣ 1986 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:00:03
115 Α31-40 Male 6 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΑΝΙΑΔΗΣ 1979 ΣΤΡΕΠΕΝΙΩΤΕΣ 2:00:24
116 Α>61 Male 230 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΦΑΡΑΝΤΟΣ 1949 ΣΔΥ ΑΘΗΝΩΝ 2:00:44
117 Α41-50 Male 86 ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΑΤΣΙΚΟΥΔΗΣ 1971 2:00:45
118 Α51-60 Male 186 ΜΙΧΑΛΗΣ ΡΕΜΟΥΝΔΟΣ 1962 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:01:47
119 Α>61 Male 220 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΣΑΚΙΡΗΣ 1951 ΣΔΥ ΑΘΗΝΩΝ 2:02:09
120 Α31-40 Male 47 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΓΩΓΟΥΣΗΣ 1983 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:02:39
121 Α>61 Male 34 ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ 1952 IOANNINA MARATHON CLUB 2:02:44
122 Α51-60 Male 49 ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ 1957 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:03:02
123 Α31-40 Male 206 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΣΚΑΜΑΝΙΔΗΣ 1986 ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2:03:04
124 Α31-40 Male 159 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΝΔΡΕΜΕΝΟΣ 1984 Σ.Δ.Υ. ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2:03:13
125 Α31-40 Male 137 ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΚΑΡΑΜΠΟΪΚΗΣ 1982 ΑΠΣ Δρομέων Ξάνθης 2:03:16
126 Α31-40 Male 191 ΗΛΙΑΣ ΡΑΜΜΟΣ 1987 ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ 2:03:41
127 Α41-50 Male 168 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ 1975 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:04:35
128 Γ>41 Female 140 ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΜΠΕΡΕΣΚΟΥ 1975 Adidas runners Athens 2:05:03
129 Α31-40 Male 249 RICH CHAPPEL 1980 2:06:11
130 Α51-60 Male 184 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΡΑΧΙΩΤΗΣ 1964 ΑΡΙΑΔΝΗ 2:06:24
131 Α31-40 Male 120 ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ 1978 ΑΙΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 2:06:52
132 Γ>41 Female 3 ΕΛΕΝΗ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 1954 ΣΔΥΑ 2:06:59
133 Α51-60 Male 90 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΣ 1959 Σ.Δ. ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣ 2:07:09
134 Α51-60 Male 39 ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΙΩΤΗΣ 1958 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΑΡΤΑΣ 2:07:49
135 Γ31-40 Female 51 ΕΛΕΝΗ ΔΕΔΟΥΣΗ 1977 Σ.Δ. ΥΓΕΙΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 2:07:52
136 Α31-40 Male 35 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ 1982 CACUMEN TEAM 2:07:55
137 Α31-40 Male 107 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 1985 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΑΡΤΑΣ 2:07:56
138 Α31-40 Male 183 ΖΩΗΣ ΡΑΠΤΗΣ 1980 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΑΡΤΑΣ 2:08:00
139 Α18-30 Male 98 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΟΥΡΕΝΤΟΣ 1987 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:08:22
140 Γ>41 Female 112 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΛΑΜΠΡΕΛΗ 1976 MAD CATS 2:09:16
141 Α51-60 Male 237 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ 1957 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:09:48
142 Α31-40 Male 155 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΛΙΟΓΙΑΝΝΗΣ 1978 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:09:54
143 Α>61 Male 146 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΑΚΟΥ 1956 ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2:10:00
144 Γ31-40 Female 214 ΕΛΕΝΗ ΤΖΑΓΚΑΡΙΑΝ 1979 Stoikos Running Team. 2:10:30
145 Α31-40 Male 118 ΘΟΔΩΡΗΣ ΜΑΖΑΡΑΚΗΣ 1985 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:10:49
146 Α51-60 Male 179 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΛΑΣΤΗΡΑΣ 1966 ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2:11:08
147 Α41-50 Male 29 ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΗΣ 1972 2:11:22
148 Α>61 Male 144 ΣΥΜΕΩΝ ΜΠΟΥΤΟΥΡΗΣ 1955 ΣΤΡΕΠΕΝΙΩΤΕΣ 2:12:16
149 Α41-50 Male 123 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΞΙΛΑΡΗΣ 1970 Σ.Δ. ΥΓΕΙΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 2:12:51
150 Α41-50 Male 135 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΜΠΑΚΑΣ 1975 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:13:27
151 Γ>41 Female 10 ΚΥΡΙΑΚΗ ΑΞΑΡΛΗ 1969 FREE RUNNERS 2:13:50
152 Α41-50 Male 116 ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΟΚΗΣ 1972 FREE RUNNERS 2:13:50
155 Γ>41 Female 181 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΟΛΥΔΩΡΟΥ 1964 Σ.Δ. ΥΓΕΙΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 2:14:57
156 Α41-50 Male 129 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΜΕΣΣΗΝΗΣ 1968 ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛ. ΛΕΥΚΑΔΑΣ 2:15:17
157 Α41-50 Male 5 ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ 1969 ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 2:15:18
158 Γ31-40 Female 165 ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΠΑΠΑΖΕΚΟΥ 1977 LOOSES 2:15:50
159 Α>61 Male 54 ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ 1956 ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:15:50
160 Α51-60 Male 203 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΜΑΝΤΖΟΥΤΣΟΣ ΣΔΥΘ 2:15:56
161 Α21-30 Male 25 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΛΑΧΟΣ 1967 ΣΔΥ ΠΑΤΡΑΣ 2:16:14
162 Γ>41 Female 134 ΜΑΡΙΑ ΜΟΥΡΑΤΙΔΟΥ 1967 ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2:16:29
163 Α41-50 Male 176 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΕΤΑΛΩΤΗΣ 1974 ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2:16:29
164 Α31-40 Male 222 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΣΑΝΤΙΩΤΗΣ 1982 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:16:32
165 Α41-50 Male 127 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΕΛΑΣ 1968 ΑΠΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 2:17:37
166 Α51-60 Male 188 ΒΑΛΕΝΤΙΝΟΣ ΡΕΦΟΥΛΙΑΣ 1963 Adidas runners Athens 2:17:49
167 Α51-60 Male 231 ΚΩΣΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΣ 1966 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 2:18:01
168 Γ>41 Female 248 ΕΙΡΗΝΗ ΣΕΡΕΤΗ 1966 2:19:46
169 Γ>41 Female 21 ΑΡΓΥΡΩ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ 1962 ΣΔΡΟΚΟΝΙΚΕΡ 2:20:12
170 Γ>41 Female 131 ΜΑΝΩΛΙΑ ΜΙΧΑΛΟΓΙΑΝΝΑΚΗ 1952 Σ. Δ. ΥΓΕΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ 2:22:11
171 Α18-30 Male 170 ΑΔΑΜ ΠΑΠΠΑΣ 1997 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:22:13
172 Γ>41 Female 114 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΛΙΑΠΗ 1970 ABVIE RUNNING TEAM 2:22:20
173 Α41-50 Male 154 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΛΑΤΟΣ 1974 LOOSES 2:23:07
174 Α51-60 Male 139 ΗΛΙΑΣ ΜΠΕΛΛΟΣ 1964 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:23:18
175 Α41-50 Male 227 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΣΙΤΟΥΡΗΣ 1968 FREE RUNNERS 2:24:04
176 Α>61 Male 229 ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΤΣΟΥΡΑΣ 1947 ΣΔΥ ΠΑΙΡΑΙΑ 2:24:30
177 Γ>41 Female 138 ΕΛΕΝΗ ΜΠΕΚΙΑΡΗ 1972 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:24:43
178 Α51-60 Male 150 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΝΤΟΣΚΑΣ 1963 ΑΠΣ Δρομέων Ξάνθης 2:25:38
179 Α41-50 Male 182 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΡΕΑΡΗΣ 1970 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:25:56
180 Α>61 Male 27 ΑΓΓΕΛΟΣ ΒΟΥΚΕΛΑΤΟΣ 1944 ΑΣΛ ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ 2:26:27
181 Γ>41 Female 241 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΥ 1958 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:28:19
182 Α>61 Male 215 ΕΡΡΙΚΟΣ ΤΖΙΝΙΟΛΗΣ 1945 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:28:23
183 Γ>41 Female 212 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΑΣΙΩΝΗ 1973 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ 2:28:35
184 Α51-60 Male 178 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΠΕΤΡΟΥ 1958 ΣΕΒΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 2:28:36
185 Γ31-40 Female 161 ΛΙΝΑ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ 1986 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 2:29:10
186 Γ>41 Female 78 ΕΡΑΣΜΙΑ ΚΑΡΑΜΠΑ 1963 Σ.Δ. ΥΓΕΙΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 2:29:23
187 Γ>41 Female 72 ΕΙΡΗΝΗ ΚΑΚΟΣΙΜΟΥ 1975 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 2:29:28
188 Α41-50 Male 22 ΛΑΜΠΡΟΣ ΒΕΛΛΙΟΣ 1970 ΣΔ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 2:29:28
189 Α41-50 Male 100 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΥΣΚΟΥΤΗΣ 1969 Σ.Δ. ΥΓΕΙΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 2:29:44
190 Γ>41 Male 208 ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ ΝΕΡΑΝΤΖΑΚΗ 1969 ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2:30:54
191 Α51-60 Male 171 ΜΙΧΑΗΛ ΠΑΡΘΕΝΟΠΟΥΛΟΣ 1959 ΣΤΡΕΠΕΝΙΩΤΕΣ 2:30:56
192 Γ>41 Female 190 ΚΥΡΙΑΚΗ ΡΟΥΣΣΟΥ 1968 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 2:31:39
193 A 61- Male 192 ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΧΟΛΕΒΑΣ 1953 ΦΛΟΓΑ 2:31:47
194 Γ>41 Female 228 ΜΑΡΙΑ ΤΣΟΥΡΑ 1954 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:32:15
195 Γ18-30 Male 164 ΧΑΡΙΣΗΣ ΜΟΥΣΕΛΦΗΣ 1986 2:33:06
196 Γ31-40 Female 43 ΤΡΙΑΔΑ ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ 1984 ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2:34:50
197 Γ>41 Female 119 ΕΛΕΝΗ ΜΑΚΡΗ 1971 ΑΙΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 2:34:57
198 Α51-60 Male 218 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΡΥΦΟΣ 1961 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:37:18
199 Α 21-30 Male 166 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΔΕΣΚΑΣ 1995 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:38:39
200 Α31-40 Male 177 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ 1985 2:43:43
201 Α18-30 Male 169 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΠΠΑΣ 1994 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:44:47
202 Α41-50 Male 210 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΥΡΙΓΟΣ 1975 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:45:43
203 Γ>41 Female 62 ΛΙΤΣΑ ΖΑΜΠΟΥΡΑ 1971 freerun.gr 2:46:36
204 Α41-50 Male 13 ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ 1967 freerun.gr 2:46:37
205 Α>61 Male 204 ΤΑΚΗΣ ΣΠΑΘΑΡΗΣ 1950 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:49:02
206 Γ>41 Female 26 ΓΙΟΥΛΑ ΒΟΥΔΡΗ 1957 ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 2:53:10
207 Γ>41 Female 15 ΣΟΦΙΑ ΑΡΣΕΝΟΠΟΥΛΟΥ 1956 ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 2:53:17
208 Α31-40 Male 71 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΒΑΚΛΗΣ 1986 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:59:27

 

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΚΤΙΟΥ 5 ΧΛΜ
1 651 ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΧΑΜΟΣΦΑΚΙΔΗΣ #REF! ΑΣΛ ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ 0:20:38
2 552 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΤΩΠΟΔΗΣ #REF! ΑΣΛ ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ 0:20:54
3 506 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΡΙΔΑΣ #REF! ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:22:18
4 514 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΒΕΡΔΟΙΩΤΗΣ #REF! ΛΕΥΚΑΔΑ 0:22:59
5 635 ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΣΑΛΟΚΩΣΤΑ #REF! ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 0:23:22
6 625 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΤΑΧΤΙΑΡΗΣ #REF! ΓΥΜΝΑΣΙΟ 0:24:07
7 574 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΠΕΛΛΟΣ #REF! ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:24:13
8 637 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ – ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΣΑΜΟΥΡΙΔΗΣ #REF! ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:25:04
9 630 ΘΩΜΑΣ ΤΡΑΝΤΑΛΟΣ #REF! ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 0:25:12
10 510 ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ #REF! ΑΠΣ Δρομέων Ξάνθης 0:25:13
11 677 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΜΗΝΑΤΟΣ 0:25:15
12 632 ΛΙΝΑ ΤΡΑΝΤΑΛΟΥ #REF! ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 0:25:24
13 567 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΜΑΤΤΑΣ #REF! ΓΥΜΝΑΣΙΟ 0:26:13
14 687 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΦΡΑΔΕΛΟΣ 0:26:26
15 609 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΡΟΔΡΟΜΙΤΗΣ #REF! ΜΑΘΗΤΕΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ 0:27:25
16 645 ΧΡΗΣΤΟΣ ΦΕΓΓΑΡΗΣ #REF! ΜΑΘΗΤΕΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ 0:27:27
17 683 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΟΥΜΠΗΣ 0:27:34
18 631 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΡΑΝΤΑΛΟΣ #REF! ΕΥΚΛΗΣ Ν ΠΡΟΑΣΤΕΙΩΝ 0:27:38
19 662 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ 0:27:38
20 608 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΟΥΛΙΑΝΟΣ #REF! ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:27:46
21 678 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΡΑΒΑΝΗΣ 0:27:48
22 636 ΒΑΓΙΑ ΤΣΑΛΟΚΩΣΤΑ #REF! ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 0:27:56
23 578 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΠΟΥΛΙΕΡΗΣ #REF! Α.Ο.ΝΙΚΗ ΠΑΛΑΙΡΟΥ 0:28:00
24 545 ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΥ #REF! ΜΑΘΗΤΡΙΑ ΛΥΚΕΙΟΥ 0:28:26
25 639 ΗΛΙΑΣ ΤΣΙΑΜΗΣ #REF! ΜΑΘΗΤΗΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ 0:28:33
26 614 ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΙΑΜΠΛΑΟΥΡΑΣ #REF! ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:28:35
27 585 ΚΟΣΜΙΝ ΝΤΕΣΡΟΜΠΙΤΟΗ #REF! ΓΥΜΝΑΣΙΟ 0:28:46
28 534 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΖΑΚΥΝΘΙΝΟΣ #REF! ΑΣΛ ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ 0:28:48
29 686 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΜΠΑΛΑΤΣΟΥΡΑΣ 0:29:33
30 571 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΠΑΛΑΣΚΑΣ #REF! ΛΥΚΕΙΟ 0:29:34
31 680 ΜΑΚΑΡΙΟΣ ΣΑΓΡΕΔΑΣ 0:29:35
32 572 ΔΗΜΗΤΡΑ ΜΠΑΣΙΑΚΟΥ #REF! ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 0:29:48
33 652 ΣΠΥΡΟΣ ΧΑΝΔΡΑΣ #REF! Α.Ο.ΝΙΚΗ ΠΑΛΑΙΡΟΥ 0:30:06
34 556 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΟΜΙΝΑΤΟΣ #REF! ΛΕΥΚΑΔΑ 0:30:06
35 546 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΣΤΑΝΟΣ #REF! Α.Ο.ΝΙΚΗ ΠΑΛΑΙΡΟΥ 0:30:07
36 641 ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΤΣΙΝΑΣ #REF! Α.Ο.ΝΙΚΗ ΠΑΛΑΙΡΟΥ 0:30:07
37 655 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΧΡΗΣΤΑΚΗΣ #REF! ΑΟΦ 0:30:14
38 688 ΣΤΑΥΡΟΣ ΦΡΑΔΕΛΟΣ 0:30:47
39 565 ΧΡΥΣΗΙΔΑ ΜΑΓΓΟΥ #REF! 0:30:48
40 579 ΦΩΤΙΟΣ ΜΠΟΥΛΙΕΡΗΣ #REF! Α.Ο.ΝΙΚΗ ΠΑΛΑΙΡΟΥ 0:31:01
41 676 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΠΠΑΣ 0:31:02
42 654 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΧΑΣΑΚΗ #REF! ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 0:31:03
43 618 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΚΛΑΒΕΝΙΤΗΣ #REF! ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 0:31:03
44 661 ΕΛΕΝΗ ΘΕΟΛΟΓΟΥ 0:31:04
45 633 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΣΑΒΑΛΑΣ #REF! ΓΥΜΝΑΣΙΟ 0:31:21
46 531 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΡΑΚΟΣ #REF! ΜΑΘΗΤΗΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ 0:31:21
47 559 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΚΟΥΡΤΙΔΟΥ #REF! ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 0:31:36
48 536 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΖΕΠΟΣ #REF! Α.Ο.ΝΙΚΗ ΠΑΛΑΙΡΟΥ 0:32:02
49 503 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ #REF! ΣΤΡΕΠΕΝΙΩΤΕΣ 0:32:03
50 604 ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ #REF! ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:32:21
51 577 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΠΟΣΒΕΛΗΣ #REF! ΑΠΣ Δρομέων Ξάνθης 0:32:23
52 523 ΡΑΝΙΑ – ΚΑΡΜΕΝ ΓΡΑΨΑ #REF! 0:32:34
53 520 ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ-ΕΙΡΗΝΑΙΟΣ ΓΙΑΝΝΙΣΗΣ #REF! MAD CATS 0:33:00
54 512 ΛΑΜΠΡΟΣ ΒΕΛΛΙΟΣ #REF! ΣΔ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 0:33:05
55 681 ΚΩΣΤΑΣ ΡΕΝΑΤΟΣ 0:33:10
56 557 ΑΓΓΕΛΟΣ ΚΟΥΚΙΔΗΣ #REF! ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:33:21
57 602 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΠΕΠΟΝΗΣ #REF! ΜΑΘΗΤΕΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ 0:33:24
58 543 ΓΑΒΡΙΗΛ ΚΑΜΠΑΝΗΣ #REF! Σ.Δ. ΥΓΕΙΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 0:33:29
59 685 ΒΑΣΙΛΗΣ ΤΣΙΑΤΗΣ 0:33:34
60 529 ΘΩΜΑΙΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ #REF! Α.Ο.ΝΙΚΗ ΠΑΛΑΙΡΟΥ 0:33:37
61 682 ΛΙΝΑ ΜΠΙΖΟΥ 0:33:42
62 666 ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ 0:33:58
63 675 ΜΑΡΙΝΑ ΛΕΟΝΤΑΡΗ 0:34:06
64 684 ΒΛΑΣΗΣ ΜΠΑΡΑΚΟΣ 0:34:10
65 679 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 0:34:26
66 505 ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΡΑΒΑΝΗΣ #REF! ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:34:48
67 553 ΝΕΦΕΛΗ ΚΑΥΜΕΝΑΚΗ #REF! Α.Ο.ΝΙΚΗ ΠΑΛΑΙΡΟΥ 0:35:06
68 653 ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΑΝΔΡΑΣ #REF! Α.Ο.ΝΙΚΗ ΠΑΛΑΙΡΟΥ 0:35:06
69 537 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΖΕΠΟΣ #REF! Α.Ο.ΝΙΚΗ ΠΑΛΑΙΡΟΥ 0:35:06
70 617 ΕΛΕΝΗ ΣΚΑΡΟΓΙΑΝΝΗ #REF! Α.Ο.ΝΙΚΗ ΠΑΛΑΙΡΟΥ 0:35:11
71 533 ΜΑΡΙΑ ΖΑΓΟΡΑΙΟΥ #REF! ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ 0:35:18
72 611 ΛΑΟΥΡΑ ΡΟΚΟΠΑΝΟΥ #REF! ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 0:35:57
73 555 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΛΙΑΔΗΜΑΣ #REF! 0:36:00
74 672 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΛΑΪΝΑΣ 0:36:09
75 550 ΣΟΦΙΑ ΚΑΤΣΙΓΑΙΝΝΗ #REF! ΜΑΘΗΤΗΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ 0:36:38
76 592 ΑΝΘΗ ΠΑΝΤΑΖΗ #REF! ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 0:37:18
77 674 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΠΑΣΧΑΣ 0:37:19
78 532 ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΔΡΟΥΔΑΚΗ #REF! 0:37:26
79 589 ΜΑΡΙΑ ΞΙΜΙΤΙΔΟΥ #REF! ΑΘΗΝΑ 0:37:36
80 549 ΕΙΡΗΝΗ ΚΑΤΣΙΓΑΙΝΝΗ #REF! ΜΑΘΗΤΗΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ 0:38:22
81 668 ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ ΜΑΛΑΜΟΥ 0:38:42
82 508 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΧΥΡΙΟΤΗΣ #REF! ΜΑΘΗΤΕΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ 0:38:49
83 669 ΡΟΥΤΣΥ ΚΛΕΙΣΟΥ 0:38:49
84 622 ΛΕΝΑ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ #REF! ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 0:39:12
85 521 ΜΑΡΙΑ ΓΙΩΤΗ #REF! ΑΡΤΑ 0:39:25
86 591 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ-ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΠΑΛΗΟΓΙΑΝΝΗ #REF! ΜΑΘΗΤΕΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ 0:39:30
87 624 ΑΡΤΕΜΙΣ ΣΤΑΧΤΙΑΡΗ #REF! ΜΑΘΗΤΗΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ 0:39:36
88 576 ΑΡΓΥΡΗ ΜΠΟΡΔΟΥΒΑΛΗ #REF! Α.Ο.ΝΙΚΗ ΠΑΛΑΙΡΟΥ 0:39:50
89 667 ΛΑΖΑΡΟΣ ΚΙΟΣΟΓΛΙΔΗΣ 0:40:58
90 541 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΚΑΛΗΜΑΡΙΔΟΥ #REF! ΑΠΣ Δρομέων Ξάνθης 0:40:59
91 601 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΤΤΑΣ #REF! ΑΙΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 0:41:01
92 628 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΤΑΣΙΑ #REF! ΜΑΘΗΤΡΙΑ ΛΥΚΕΙΟΥ 0:41:32
93 500 ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΑΒΡΑΜΠΟΥ #REF! ΜΑΘΗΤΡΙΑ ΛΥΚΕΙΟΥ 0:41:32
94 593 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΠΑΝΤΑΖΗ #REF! ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 0:41:42
95 621 ΜΑΡΙΑ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ #REF! ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 0:41:50
96 607 ΜΑΡΙΑ ΠΟΛΥΚΑΝΔΡΙΩΤΗ #REF! Α.Ο.ΝΙΚΗ ΠΑΛΑΙΡΟΥ 0:42:25
97 538 ΟΛΓΑ ΖΕΠΟΥ #REF! Α.Ο.ΝΙΚΗ ΠΑΛΑΙΡΟΥ 0:42:26
98 643 ΜΑΡΙΑ ΦΑΡΑΝΤΟΥ #REF! ΣΔΥ ΑΘΗΝΩΝ 0:42:58
99 612 ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΣΕΒΑΣΤΟΠΟΥΛΟΥ #REF! ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 0:43:27
100 673 ΕΙΡΗΝΗ ΜΠΑΤΖΟΠΟΥΛΟΥ 0:43:50
101 599 ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ #REF! ΑΠΣ Δρομέων Ξάνθης 0:44:10
102 597 ΙΩΑΝΝΑ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ #REF! Σ.Δ. ΥΓΕΙΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 0:44:59
103 502 ΚΡΥΣΤΑΛΙΑ ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ #REF! ΣΕΒΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0:45:27
104 603 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΕΤΡΟΛΕΚΑ #REF! ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:45:28
105 634 ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΤΣΑΚΙΡΗ #REF! ΣΔΥ ΑΘΗΝΩΝ 0:45:46
106 642 ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ ΤΥΛΙΓΑΔΑ #REF! ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:45:46
107 547 ΕΦΗ ΚΑΤΣΑΝΤΩΝΗ #REF! ΑΡΙΑΔΝΗ 0:46:01
108 570 ΑΝΤΩΝΙΑ ΜΗΛΙΟΥ #REF! ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:46:33
109 528 ΜΑΡΙΑ ΔΕΛΗΜΑΝΗ #REF! 0:47:16
110 629 ΕΥΔΟΞΙΑ ΤΖΡΙΜΗ #REF! ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 0:47:33
111 575 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΠΕΦΗ #REF! ΣΤΡΕΠΕΝΙΩΤΕΣ 0:47:55
112 504 ΕΙΡΗΝΗ ΑΛΕΞΙΟΥ #REF! ΣΤΡΕΠΕΝΙΩΤΕΣ 0:48:26
113 638 ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΙΔΗΣ #REF! ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 0:48:30
114 594 ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΠΑΝΤΑΖΗ #REF! ΓΥΜΝΑΣΙΟ 0:48:35
115 525 ΙΩΑΝΝΑ ΓΡΟΤΖΕΛΙΔΟΥ #REF! ΣΤΡΕΠΕΝΙΩΤΕΣ 0:48:41
116 627 ΦΩΤΕΙΝΗ ΣΤΡΩΜΑΤΑ #REF! Σ.Δ.ΥΓΕΙΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 0:50:13
117 644 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΦΕΓΓΑΡΗ #REF! ΜΑΘΗΤΗΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ 0:51:16
118 564 ΜΥΡΤΩ ΛΥΑΚΟΠΟΥΛΟΥ #REF! ΓΥΜΝΑΣΙΟ 0:51:16
119 665 ΕΙΡΗΝΗ ΚΟΥΒΕΡΑΚΗ 0:51:53
120 515 ΜΑΡΙΑ ΒΕΣΤΑΚΗ #REF! ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 0:51:53
121 626 ΣΤΕΛΛΑ ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ #REF! ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 0:52:11
122 551 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΚΑΤΣΙΟΥ #REF! ΣΤΡΕΠΕΝΙΩΤΕΣ 0:52:12
123 560 ΚΑΛΗ ΚΥΡΑΚΟΥ #REF! ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 0:54:13
124 524 ΣΟΦΙΑ ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ #REF! ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 0:54:13
125 588 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΞΙΓΚΟΣ #REF! ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:55:22
126 554 ΘΕΟΔΩΡΑ ΚΟΛΕΖΑ #REF! ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 0:57:39
127 544 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΥ #REF! 0:58:48
128 650 ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ ΦΩΛΙΝΑ #REF! 0:58:48
129 509 ΗΡΑΚΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ #REF! 1:01:24
130 516 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΒΛΑΧΟΥ #REF! ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:08:03
131 623 ΦΡΟΣΩ ΣΤΑΜΕΛΟΥ #REF! ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:20:01
132 501 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ #REF! ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:20:06

katounanews.blogspot.gr

Related Posts