Προθέρμανση, ασκήσεις ταχυδύναμης, αγωνιστικά παιχνίδια και δίτερμα, περιλάμβανε η σημερινή προπόνηση. Θεραπεία και ατομικό πρόγραμμα έκανε ο Μαρκόβσκι λόγω ενοχλήσεων στους προσαγωγούς. Αύριο η ομάδα θα προπονηθεί στις 3.00 το απόγευμα στο Emileon.
Παναιτωλικός: Τα εισιτήρια για τον φιλικό αγώνα με τον Βόλο στις 31 Ιουλίου
Η ομάδα δίνει τον πρώτο φιλικό αγώνα στο γήπεδό της με αντίπαλο τον Βόλο, στο πλαίσιο της προετοιμασίας της για...