Πρόγραμμα αγώνων από 24 έως 25/3/2018.

Το πρόγραμμα αγώνων από 24 έως 25/3/2018.

                                                  ΣΑΒΒΑΤΟ 24-3-2018 ΩΡΑ 10:00 (ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ)

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ               ΑΚΑΔ. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ                    ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ                   ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2 – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 2

                                                  ΣΑΒΒΑΤΟ 24-3-2018 ΩΡΑ 11:00 (ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ)

ΚΑΝΔΗΛΑΣ                             ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ – ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

                                                  ΣΑΒΒΑΤΟ 24-3-2018 ΩΡΑ 12:00 (ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ)

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ               ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ

ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ                    ΑΕ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

                                                  ΣΑΒΒΑΤΟ 24-3-2018 ΩΡΑ 12:30 (ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ)

ΕΜΙΛΕΩΝ                               ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 1 – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1

                                                  ΣΑΒΒΑΤΟ   24-3-2018 ΩΡΑ 16:00

ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ                         ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ

ΟΘΧΙΩΝ                                   ΠΑΝΟΧΘΙΑΚΟΣ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ

ΘΕΡΜΟΥ                                 ΑΠΟΛΛΩΝ ΘΕΡΜΟΥ 1957 – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΑΣΤΑΚΟΥ                                ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ

ΔΟΚΙΜΙΟΥ                              ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ

ΚΑΡΑΠΑΠΠΑ                          ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛ/ΣΤΡΟΥ

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ               ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΕΣ/ΓΙΟΥ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ

ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ                          ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ – ΑΕΚ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ

Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ                   ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΡΗΓΑΝΑ                                  ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ – ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΟΥ                      ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝ/ΛΙΟΥ – ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

                                                  ΚΥΡΙΑΚΗ 25-3-2018 ΩΡΑ 17:00

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ               ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                           ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ – ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ

ΞΗΡΟΠΗΓΗΑΔΟΥ                 ΑΚΑΔ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ

ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ                             ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ – ΑΛΙΚΥΡΝΑΪΚΟΣ ΑΓ. ΘΩΜΑ

ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ                  ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜ/ΚΟΥΣ – ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ

Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ                   ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ – ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ

ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ                             ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΕΧΡΙΝΙΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ

ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ                           ΔΑΦΝΗ ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ – ΑΡΗΔΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ

ΦΥΤΕΙΩΝ                                ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤΕΙΩΝ – ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ

ΚΑΝΔΗΛΑΣ                             ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ – ΠΥΡΑΜΙΣ ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ

ΚΑΤΟΥΝΑΣ                             ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ – ΑΟ ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ

ΕΜΠΕΣΣΟΥ                            ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΞΗΡΟΜΕΡΟΥ

 

 

Related Posts

Ρυθμίσεις απορρήτου
ΌνομαΕνεργοποιημένο
Technical Cookies
In order to use this website we use the following technically required cookies: wordpress_test_cookie, wordpress_logged_in_, wordpress_sec.
Μπισκότα
Χρησιμοποιούμε τα Cookies για να σας προσφέρουμε καλύτερη εμπειρία στο δικτυακό τόπο.
x

Χρησιμοποιούμε cookies για να σας προσφέρουμε την καλύτερη εμπειρία στο διαδίκτυο. Συμφωνώντας αποδεχτείτε τη χρήση των cookies σύμφωνα με την πολιτική cookie.