Οι μαθητές του 4ου Λυκείου Αγρινίου προχώρησαν σε κατάληψη σήμερα το πρωί. Τα αιτήματά τους όπως αναφέρουν αφορούν προβλήματα κτιριακά (τουαλετών κ.τ.λ). Πάντως όσον αναφορά τα θέματα υγιεινής σύμφωνα με πληροφορίες γίνονται αυτό το διάστημα και έλεγχοι από το τμήμα δημόσιας υγείας και υγιεινής της Περιφέρειας σε όλα τα σχολεία της περιοχής.
Ε.Ο Καλλιθέας – Προυσού: Τζιπ έπεσε σε ρέμα
Σοβαρό τροχαίο ατύχημα σημειώθηκε πριν από λίγη ώρα στην επαρχιακή οδό Καλλιθέας – Προυσού, στο ύψος της Στριγανιάς, όταν σύμφωνα...