Το Διοικητικό Συμβούλιο της ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ, εκφράζει τα θερμά του συλλυπητήρια στην οικογένεια και τους οικείους του αδικοχαμένου Δημήτρη Σκαρμούτσου, του φροντιστής γηπέδου Παπαδάτων, που καταπλακώθηκε εχθές από τη σιδερένια πόρτα της εισόδου του γηπέδου και έχασε τη ζωή του.
Παναιτωλικός: Τα εισιτήρια για τον φιλικό αγώνα με τον Βόλο στις 31 Ιουλίου
Η ομάδα δίνει τον πρώτο φιλικό αγώνα στο γήπεδό της με αντίπαλο τον Βόλο, στο πλαίσιο της προετοιμασίας της για...