Συνελήφθη, χθες το πρωί, στο Αγρίνιο, από αστυνομικούς της Υποδιεύθυνσης Ασφαλείας Αγρινίου, ένας 37χρονος ημεδαπός, διότι σε αστυνομικό έλεγχο που του διενεργήθηκε, διαπιστώθηκε ότι σε βάρος του εκκρεμούσε Ένταλμα Σύλληψης του Ανακριτή Αγρινίου, για υπόθεση διακεκριμένων κλοπών.
Θλίψη στον εκπαιδευτικό κόσμο για το θάνατο της Θεοδώρας Φατσιλέτου-Καρακώστα
Το Δ.Σ. της Β΄ Ε.Λ.Μ.Ε. Αιτ/νίας μόλις πληροφορήθηκε τη θλιβερή είδηση του πρόωρου θανάτου της εκλεκτής συνταξιούχου συναδέλφου εκπαιδευτικού...