Συνελήφθησαν, χθες το πρωί στις Φυτείες από αστυνομικούς του Αστυνομικού Τμήματος Κατούνας, δυο ημεδαποί άνδρες, ηλικίας 30 και 38 ετών, διότι σε αστυνομικό έλεγχο που τους διενεργήθηκε, διαπιστώθηκε ότι προέβαιναν από κοινού στην πώληση προϊόντων υπόδησης, χωρίς άδεια της αρμόδιας Αρχής.
Θλίψη στον εκπαιδευτικό κόσμο για το θάνατο της Θεοδώρας Φατσιλέτου-Καρακώστα
Το Δ.Σ. της Β΄ Ε.Λ.Μ.Ε. Αιτ/νίας μόλις πληροφορήθηκε τη θλιβερή είδηση του πρόωρου θανάτου της εκλεκτής συνταξιούχου συναδέλφου εκπαιδευτικού...