Το 5ο Γυμνάσιο Αγρινίου, επέδειξε το κοινωνικό του πρόσωπο, αφού μαθητές και καθηγητές του σχολείου παρέδωσαν τρόφιμα στο Κοινωνικό Παντοπωλείο, με σκοπό να συμβάλλουν στην κάλυψη των αναγκών των ωφελουμένων που εξυπηρετούνται από τη δομή.
Δοκιμαστική ήχηση Σειρήνων Συναγερμού στην Αιτωλοακαρνανία
Η Γενική Περιφερειακή Αστυνομική Διεύθυνση Δυτικής Ελλάδας ενημερώνει τους πολίτες ότι: • Την Δευτέρα (29/7/2024) και κατά τις ώρες...