Στα λευκά ντύθηκε και το Καινούργιο του Δήμου Αγρινίου.Η χιονόπτωση συνεχίζεται ενώ τις πρώτες πρωινές ώρες η περιοχή ήταν χωρίς νερό , εξαιτίας βλάβης στον κεντρικό αγωγό ύδρευσης, η οποία τελικά αποκαταστάθηκε λίγο πριν το μεσημέρι!
Ε.Ο Καλλιθέας – Προυσού: Τζιπ έπεσε σε ρέμα
Σοβαρό τροχαίο ατύχημα σημειώθηκε πριν από λίγη ώρα στην επαρχιακή οδό Καλλιθέας – Προυσού, στο ύψος της Στριγανιάς, όταν σύμφωνα...