Την νίκη και την πρόκριση στην επομένη φάση του Κυπέλλου της ΕΠΣΑ πέτυχε σήμερα χθες το απόγευμα η ΑΕ Μεσολογγίου στο Παπαχαραλάμπειο γήπεδο Ναύπακτου, επί του Ναυπακτιακού Αστέρα. Έπειτα από την διαδικασία των πέναλτι η ΑΕΜ ήταν νικήτρια, 3-2 .
Παναιτωλικός: Τα εισιτήρια για τον φιλικό αγώνα με τον Βόλο στις 31 Ιουλίου
Η ομάδα δίνει τον πρώτο φιλικό αγώνα στο γήπεδό της με αντίπαλο τον Βόλο, στο πλαίσιο της προετοιμασίας της για...