Παγκόσμια Ημέρα των Ατόμων με Αναπηρία,3 Δεκέμβρη 2017.Ο Σύλλογος Ατόμων με Αναπηρίες Περιφερειακής Ενότητας Αιτωλ/νίας Απόστολος Λουκάς, τα μέλη του και Ακτίνα Εθελοντισμού του Δήμου Αγρινίου, ενημέρωσαν το κοινό για τις Αναπηρίες, με διανομή έντυπου υλικού,σε παραχωρημένο για την ημέρα περίπτερο του Δήμου Αγρινίου
ΚΚΕ_ΠΕΑΕΑ_ΔΣΕ_81_ΧΡΟΝΙΑ_ΓΟΥΡΙΤΣΑ
Τα 81 χρόνια από τη νικηφόρα Μάχη του ΕΛΑΣ στη Γουρίτσα, τιμούν η Τομεακή Επιτροπή Αιτωλοακαρνανίας του ΚΚΕ και το Παράρτημα...