Το Γυναικείο Τμήμα Volley του Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ΄80 Θα αγωνιστεί με την ομάδα volley του Α.Σ. ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ για τον πρώτο αγώνα του 2ου γύρου του πρωταθλήματος της Α2 Εθνικής Κατηγορίας το Σάββατο 04/02 στο Δ.Α.Κ. Αγρινίου και ώρα 16:00
Παναιτωλικός: Τα εισιτήρια για τον φιλικό αγώνα με τον Βόλο στις 31 Ιουλίου
Η ομάδα δίνει τον πρώτο φιλικό αγώνα στο γήπεδό της με αντίπαλο τον Βόλο, στο πλαίσιο της προετοιμασίας της για...