Γραμματέας της Νομαρχιακής Επιτροπής του «Κινήματος Αλλαγής» εξελέγη ο Γιώργος Ζήσιμος ο οποίος μίλησε στην εκπομπή “ΟΛΑ ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ” με την Νανά Θεοδωροπούλου στον aeras fm 99.5 για το δύσκολο έργο της ανασύστασης της παράταξης σε ολόκληρο το νομό αλλά και τις προτεραιότητες της Νομαρχιακής Επιτροπής Αιτωλοακαρνανίας.
Ολοκληρώθηκε η επίσκεψη της κινεζικής αντιπροσωπείας από την Fujian στην Πάτρα
Κινεζική αντιπροσωπεία από την Επαρχία Fujian επισκέφθηκε την Περιφέρεια Δυτικής Ελλάδας στις 24 και 25 Ιουλίου 2024, στο πλαίσιο Συμφωνητικού...