Όπως βλέπετε κακοπερνάνε οι βουλευτές μας. Στο εστιατόριο της Βουλής η κοινοβουλευτική ομάδα της ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗΣ ΣΥΜΠΑΡΑΤΑΞΗΣ – ΠΑΣΟΚ & στελέχη του , απόλαυσαν ένα υπέροχο δείπνο με στιφάδο αγριογούρουνο, από την ορεινή Ναυπακτία και την ορεινή Τριχωνίδα Αιτ/νίας .Δεν πιστεύω να τους έπεσε βαρύ!!
ΕΛΑΣ: Η χιουμοριστική ανάρτηση για τους αδειούχους
Με μια χιουμοριστική ανάρτηση, η Ελληνική Αστυνομία κάνει αναφορά στις διακοπές, εφιστώντας την προσοχή στους αδειούχους του καλοκαιριού. Στη φωτογραφία φαίνεται ο...