Σύλληψη τεσσάρων αλλοδαπών για παράνομη είσοδο Συνελήφθησαν, χθες το βράδυ, στα διόδια Αγγελοκάστρου, από αστυνομικούς της ΟΠΚΕ του Τμήματος Ασφαλείας Μεσολογγίου, τέσσερις αλλοδαποί, ηλικίας 50, 33, 29, και 23 ετών, διότι σε αστυνομικό έλεγχο που διενεργήθηκε σε λεωφορείο που επέβαιναν, διαπιστώθηκε ότι στερούνταν νόμιμων εγγράφων για την παραμονή
τους στη Χώρα μας.
Συλλήψεις στην Αιτωλοακαρνανία για καλλιέργεια και κατοχή ναρκωτικών
Σύλληψη ημεδαπού για καλλιέργεια και κατοχή ναρκωτικώνΣυνελήφθη, προχθές το πρωί σε περιοχή του Μεσολογγίου, από αστυνομικούς του Τμήματος Ασφάλειας Μεσολογγίου,...