- Επιβλήθηκε διοικητικό πρόστιμο αξίας 500€, σήμερα, 17 Απριλίου 2024, από ανακριτικούς υπαλλήλους της Π.Υ. Λευκάδας, σε ημεδαπό, ο οποίος δεν διέθετε τα απαραίτητα προληπτικά μέτρα, κατά την καύση υπολειμμάτων καλλιεργειών, στην Τ.Κ. Σπανοχωρίου του δήμου Λευκάδας.
- Επιβλήθηκε διοικητικό πρόστιμο αξίας 500€, σήμερα, 17 Απριλίου 2024, από ανακριτικούς υπαλλήλους της Π.Υ. Μεσολογγίου, σε ημεδαπό, ο οποίος δεν διέθετε τα απαραίτητα προληπτικά μέτρα, κατά την καύση υπολειμμάτων καλλιεργειών, στην περιοχή Νεοχώρι του Δήμου Μεσολογγίου στην Αιτωλοακαρνανία.
Δοκιμαστική ήχηση Σειρήνων Συναγερμού στην Αιτωλοακαρνανία
Η Γενική Περιφερειακή Αστυνομική Διεύθυνση Δυτικής Ελλάδας ενημερώνει τους πολίτες ότι: • Την Δευτέρα (29/7/2024) και κατά τις ώρες...