Υπό αδιευκρίνιστες συνθήκες στις 5 το απόγευμα, ένα αγοράκι 8 χρόνων, περίπου, έπεσε από μπαλκόνι, 1oυ ορόφου, κοντά στην πλατεία Χατζοπούλου, στην οδό Αγίου Δημητρίου στο Αγρίνιο .Στο σημείο έσπευσαν άμεσα δυνάμεις της αστυνομίας του ΕΚΑΒ που μετέφεραν το παιδί, σε καλή κατάσταση, σύμφωνα με τις πρώτες πληροφορίες του agriniosite.gr και αρκετά σοκαρισμένο, κυρίως για προληπτικούς λόγους στο νοσοκομείο Αγρινίου. Περισσότερα σε λίγο..
Θλίψη στον εκπαιδευτικό κόσμο για το θάνατο της Θεοδώρας Φατσιλέτου-Καρακώστα
Το Δ.Σ. της Β΄ Ε.Λ.Μ.Ε. Αιτ/νίας μόλις πληροφορήθηκε τη θλιβερή είδηση του πρόωρου θανάτου της εκλεκτής συνταξιούχου συναδέλφου εκπαιδευτικού...