Συνελήφθη, προχθές το βράδυ, στο Αγρίνιο, από αστυνομικούς της Υποδιεύθυνσης Ασφάλειας Αγρινίου, ένας ημεδαπός άνδρας, διότι χθες το απόγευμα ενεργώντας από κοινού με έναν ημεδαπό συνεργό του, αφαίρεσαν από επιχείρηση το χρηματικό ποσό των 450 ευρώ.
Παρελθόν οι εικόνες ντροπής στην κατασκήνωση της Μπούκας-πολλαπλές αλλαγές από το δήμο Αμφιλοχίας(φωτο)
Παρελθόν αποτελούν οι άθλιες εικόνες στην κατασκήνωση της Μπούκας που πριν ένα χρόνο είχαν δυσφημίσει τόσο την περιοχή ενώ και...