Συνελήφθη, χθες το βράδυ, στο Αγρίνιο, από αστυνομικούς της ΟΠΚΕ της Υποδιεύθυνσης Ασφάλειας Αγρινίου, ένας ημεδαπός άνδρας, διότι σε αστυνομικό έλεγχο που του διενεργήθηκε, βρέθηκαν στην κατοχή του και κατασχέθηκαν 34,5 γραμμάρια κάνναβης και ένας πλαστικός τρίφτης με υπολείμματα της ναρκωτικής ουσίας.
Συλλήψεις στην Αιτωλοακαρνανία για καλλιέργεια και κατοχή ναρκωτικών
Σύλληψη ημεδαπού για καλλιέργεια και κατοχή ναρκωτικώνΣυνελήφθη, προχθές το πρωί σε περιοχή του Μεσολογγίου, από αστυνομικούς του Τμήματος Ασφάλειας Μεσολογγίου,...