Φωτιά εκδηλώθηκε πριν από λίγο στην Εθνική Οδό Αντιρρίου=Ιωαννίνων στο ύψος του εργοστασίου Κατσίκη. Η κινητοποίηση της Π.Υ Αγρινίου ήταν άμεση μιας και στο σημείο βρίσκονται και άλλες επιχειρήσεις , όμως η φωτιά κατασβέστηκε άμεσα. Στο σημείο βρέθηκε και η αστυνομία για τυχόν ρύθμιση της κυκλοφορίας, μιας και η φωτιά εκδηλώθηκε στα πρανή του οδικού δικτύου.
Δοκιμαστική ήχηση Σειρήνων Συναγερμού στην Αιτωλοακαρνανία
Η Γενική Περιφερειακή Αστυνομική Διεύθυνση Δυτικής Ελλάδας ενημερώνει τους πολίτες ότι: • Την Δευτέρα (29/7/2024) και κατά τις ώρες...