Συνολικά 2 πρόστιμα επιβλήθηκαν την Κυριακή στο Αγρίνιο, στα πλαίσια των ελέγχων που πραγματοποιούνται για την εφαρμογή των μέτρων αποφυγής και περιορισμού της διάδοσης του κορωνοϊού. Ειδικότερα το ένα πρόστιμο έπεσε σε επιβάτη λεωφορείου ΚΤΕΛ ενώ το άλλο σε οδηγό για υπεράριθμους επιβάτες.
Συλλήψεις στην Αιτωλοακαρνανία για καλλιέργεια και κατοχή ναρκωτικών
Σύλληψη ημεδαπού για καλλιέργεια και κατοχή ναρκωτικώνΣυνελήφθη, προχθές το πρωί σε περιοχή του Μεσολογγίου, από αστυνομικούς του Τμήματος Ασφάλειας Μεσολογγίου,...