Συνελήφθη, χθες το βράδυ, στο Αγρίνιο, μια 15χρονη, για ενδοοικογενειακή βία, σωματική βλάβη και σωματική βλάβη αδύναμων ατόμων, διότι άσκησε βία στην 17χρονη αδερφή της, χτυπώντας την με τα χέρια (γροθιές) και τα πόδια στο σώμα, ενώ η 17χρονη από τα χτυπήματα, έχασε τις αισθήσεις της. Επιπλέον, η συλληφθείσα απείλησε την αδερφή της, προκαλώντας της τρόμο και ανησυχία. Οι ανήλικες παρελήφθησαν από την μητέρα τους.
Συλλήψεις στην Αιτωλοακαρνανία για καλλιέργεια και κατοχή ναρκωτικών
Σύλληψη ημεδαπού για καλλιέργεια και κατοχή ναρκωτικώνΣυνελήφθη, προχθές το πρωί σε περιοχή του Μεσολογγίου, από αστυνομικούς του Τμήματος Ασφάλειας Μεσολογγίου,...