Συνελήφθη, χθες τα ξημερώματα, από αστυνομικούς της ομάδας ΔΙΑΣ του Τμήματος Άμεσης Δράσης Αγρινίου, ένας άνδρας, διότι σε αστυνομικό έλεγχο που διενεργήθηκε σε αυτοκίνητο του, βρέθηκε και κατασχέθηκε ένα αναδιπλούμενο μαχαίρι – σουγιάς. Επιπλέον, σε έλεγχο αλκοολόμετρησης που του διενεργήθηκε, διαπιστώθηκε ότι οδηγούσε σε κατάσταση μέθης.
Συλλήψεις στην Αιτωλοακαρνανία για καλλιέργεια και κατοχή ναρκωτικών
Σύλληψη ημεδαπού για καλλιέργεια και κατοχή ναρκωτικώνΣυνελήφθη, προχθές το πρωί σε περιοχή του Μεσολογγίου, από αστυνομικούς του Τμήματος Ασφάλειας Μεσολογγίου,...