Διοικητικός υπάλληλος του νοσοκομείου Αγρινίου, ηλικίας 58 ετών άφησε την τελευταία του πνοή στην κλινική του Νοσοκομείου Αγρινίου. Ο 58χρονος είχε διαγνωστεί με κορωνοϊό και εξαιτίας της επιβαρυμμένης κατάστασης της υγείας του λόγω υποκείμενου νοσήματος δεν τα κατάφερε.
Δοκιμαστική ήχηση Σειρήνων Συναγερμού στην Αιτωλοακαρνανία
Η Γενική Περιφερειακή Αστυνομική Διεύθυνση Δυτικής Ελλάδας ενημερώνει τους πολίτες ότι: • Την Δευτέρα (29/7/2024) και κατά τις ώρες...