Με προσαγωγές και μια διακομιδή στο Νοσοκομείο Αγρινίου σημαδεύτηκε η συμπλοκή που σκόρπισε τον πανικό στο Αγρίνιο χθες το βράδυ, 1/12/2023.
Για το άγριο περιστατικό δεν έχουν γίνει γνωστά τα ακριβή αίτια που προκάλεσε την εμπλοκή δύο ομάδων και σημειώθηκε στην οδό Καραπαπά μπροστά στα έκπληκτα μάτια πολιτών. Η αστυνομία επενέβη άμεσα και έτσι αποφεύχθηκαν τα πολύ χειρότερα ενώ οι έρευνες είναι σε εξέλιξη.