Επιβλήθηκε διοικητικό πρόστιμο αξίας 500€ από ανακριτικούς υπαλλήλους της Π.Υ. Ναυπάκτου, σε ημεδαπό, ο οποίος δεν διέθετε τα απαραίτητα προληπτικά μέτρα, κατά τη διάρκεια καύσης σε ξηρά χόρτα στην ύπαιθρο , στη θέση «Παλαιοπαναγιά» του δήμου Ναυπάκτου Αιτωλοακαρνανίας.
Ε.Ο Καλλιθέας – Προυσού: Τζιπ έπεσε σε ρέμα
Σοβαρό τροχαίο ατύχημα σημειώθηκε πριν από λίγη ώρα στην επαρχιακή οδό Καλλιθέας – Προυσού, στο ύψος της Στριγανιάς, όταν σύμφωνα...