Αύριο, Τετάρτη 29 Νοεμβρίου 2023 στις 11 το πρωί, στους Αμοργιανούς Βάλτου Αιτωλοακαρνανίας θα πουν συγγενείς και φίλοι το στερνό αντίο στον 23χρονο Νικήτα-Σεραφείμ Λίτσιο που έφυγε τόσο πρόωρα από τη ζωή.Ο Νικήτας Λίτσιος ασχολούνταν με την οινοποιεία γιος του, γνωστού επιχειρηματία Θανάση Λίτσιου.
Δοκιμαστική ήχηση Σειρήνων Συναγερμού στην Αιτωλοακαρνανία
Η Γενική Περιφερειακή Αστυνομική Διεύθυνση Δυτικής Ελλάδας ενημερώνει τους πολίτες ότι: • Την Δευτέρα (29/7/2024) και κατά τις ώρες...