Στο Νοσοκομείο Αγρινίου διακομίσθηκε νωρίς σήμερα το πρωί μετά από τροχαίο 25χρονος Αγρινιώτης μοτοσικλετιστής. Ειδικότερα ο άτυχος 25χρονος ο οποίος διαμένει στην Αμφιλοχία σύμφωνα με τις πρώτες πληροφορίες φέρεται να τραυματίστηκε σοβαρά σε τροχαίο , όταν έχασε τον έλεγχο της μηχανής που οδηγούσε και καρφώθηκε σε μάντρα στον Αγιο Αθανάσιο της Αμφιλοχίας.
Δοκιμαστική ήχηση Σειρήνων Συναγερμού στην Αιτωλοακαρνανία
Η Γενική Περιφερειακή Αστυνομική Διεύθυνση Δυτικής Ελλάδας ενημερώνει τους πολίτες ότι: • Την Δευτέρα (29/7/2024) και κατά τις ώρες...