Το Δ.Σ του Νέου Αμφιλόχου με ανακοίνωσή του, εκφράζει τα θερμά του συλλυπητήρια στην οικογένεια του Παναγιώτη Μακρή για την απώλειά του. Ο Παναγιώτης Μακρής είχε διατελέσει Πρόεδρος της ομάδας την αγωνιστική περίοδο 1979-1980. Η νεκρώσιμη ακολουθία τελέστηκε σήμερα στον Ιερό Ναό Αγίου Αθανασίου Αμφιλοχίας. Θερμά συλλυπητήρια
Παναιτωλικός: Τα εισιτήρια για τον φιλικό αγώνα με τον Βόλο στις 31 Ιουλίου
Η ομάδα δίνει τον πρώτο φιλικό αγώνα στο γήπεδό της με αντίπαλο τον Βόλο, στο πλαίσιο της προετοιμασίας της για...