Ο Σεμπάστιαν Μλάντεν θα συνεχίσει να φοράει τη φανέλα του Παναιτωλικού, καθώς υπέγραψε νέο συμβόλαιο συνεργασίας με την ομάδα μας για 1+1 χρόνια. Ο Ρουμάνος αμυντικός ήρθε στη χώρα μας το καλοκαίρι του 2022 και σε δύο σεζόν κατέγραψε 53 συμμετοχές στη Super League και άλλες 4 στο κύπελλο Ελλάδας.
Παναιτωλικός: Τα εισιτήρια για τον φιλικό αγώνα με τον Βόλο στις 31 Ιουλίου
Η ομάδα δίνει τον πρώτο φιλικό αγώνα στο γήπεδό της με αντίπαλο τον Βόλο, στο πλαίσιο της προετοιμασίας της για...