Συνελήφθησαν, χθες το μεσημέρι, στο Αγρίνιο, από αστυνομικούς της ομάδας ΔΙΑΣ του Τμήματος Άμεσης Δράσης Αγρινίου, δυο ημεδαπές γυναίκες, διότι χθες το μεσημέρι, αποπειράθηκαν να εισέλθουν σε τρεις οικίες πολιτών στο Αγρίνιο, με σκοπό την κλοπή, χωρίς να αφαιρέσουν κάποιο αντικείμενο.
Συλλήψεις στην Αιτωλοακαρνανία για καλλιέργεια και κατοχή ναρκωτικών
Σύλληψη ημεδαπού για καλλιέργεια και κατοχή ναρκωτικώνΣυνελήφθη, προχθές το πρωί σε περιοχή του Μεσολογγίου, από αστυνομικούς του Τμήματος Ασφάλειας Μεσολογγίου,...