Άγρια συμπλοκή σημειώθηκε στον Βάλτο με αποτέλεσμα το τραυματισμό ενός ατόμου. Σύμφωνα με τις πρώτες πληροφορίες πρόκειται για συμβαν που ερευνάται από τις αρμόδιες αρχές αφού οι δύο άνδρας που ενεπλάκησαν φέρεται να είxαv προηγούμενα. Πάνω λοιπόν στον καυγά με αιχμηρό αντικείμενο κόπηκε το αυτί του ενός. Ο τραυματίας μεταφέρθηκε αρχικά στο Νοσοκομείο Αγρινίου και στη συνέχεια στην Πάτρα προκειμένου να υποβληθεί σε χειρουργική επέμβαση.Από αστυνομικούς του τμήματος Εμπεσού συνελήφθη ο κατηγορούμενος για επικίνδυνες σωματικές βλάβες, παράνομη οπλοκατοχή και οπλοχρησία.
Ε.Ο Καλλιθέας – Προυσού: Τζιπ έπεσε σε ρέμα
Σοβαρό τροχαίο ατύχημα σημειώθηκε πριν από λίγη ώρα στην επαρχιακή οδό Καλλιθέας – Προυσού, στο ύψος της Στριγανιάς, όταν σύμφωνα...