Κατόπιν επίσημης ενημέρωσης από τον ΕΟΔΥ, ο Δήμος Αμφιλοχίας γνωστοποιεί ότι το σύνολο των μοριακών τεστ για κορονοϊό (120 δείγματα) που πραγματοποιήθηκε στους εργαζόμενους και αιρετούς του Δήμου την Παρασκευή 4 Δεκεμβρίου 2020, είναι αρνητικά.
Δοκιμαστική ήχηση Σειρήνων Συναγερμού στην Αιτωλοακαρνανία
Η Γενική Περιφερειακή Αστυνομική Διεύθυνση Δυτικής Ελλάδας ενημερώνει τους πολίτες ότι: • Την Δευτέρα (29/7/2024) και κατά τις ώρες...