Αποτελέσματα B Φάσης 32ου Πανελλήνιου μαθητικού Διαγωνισμού Πληροφορικής
Η ΟΕ του 32 ου ΠΔΠ ανακοινώνει τα τελικά αποτελέσματα της B Φάσης, σύμφωνα με τις εμπρόθεσμες υποβολές που έγιναν στο σύστημα HelleniCO.
Τα παρακάτω αποτελέσματα περιλαμβάνουν όλους τους διαγωνιζόμενους των οποίων οι υποβολές έδωσαν, έστω και ένα έγκυρο αποτέλεσμα σε κάποιο από τα αρχεία ελέγχου και συγκέντρωσαν βαθμολογία μεγαλύτερη ή ίση με 50 με άριστα το 100 για το
Γυμνάσιο, και μεγαλύτερη ή ίση με 50 με άριστα το 100 για το Λύκειο.
Α. Γυμνασίου
Α.Α ΟΝΟΜΑ ΕΠΩΝΥΜΟ ΣΧΟΛΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ ΠΟΛΗ/ΠΕΡΙΟΧΗ
1 ΟΡΕΣΤΗΣ ΧΑΤΖΗΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟ ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΘΗΝΑ
2 ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗ
3 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΚΗΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ
4 ΡΑΦΑΗΛ ΤΣΙΟΡΒΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ Ε. ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
5 ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΗΛΙΑΔΗΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
6 ΣΠΥΡΟΣ ΦΙΛΟΣΙΔΗΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ ΑΘΗΝΑ
7 ΜΥΡΤΩ ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ ΑΘΗΝΑ
8 ΝΙΚΟΛΑΣ ΣΦΑΚΙΑΝΟΥΔΗΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
9 ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΧΑΙΡΑΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
10 ΓΙΑΝΝΗΣ ΦΟΥΡΛΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙ
11 ΑΝΔΡΙΑΝΑ ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ
ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ
ΣΧΟΛΗΣ ΣΜΥΡNHΣ ΓΛΥΦΑΔΑ
12 ΒΥΡΩΝΑΣ ΤΡΙΚΚΑΛΙΔΗΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙ
13 ΜΑΡΚΟΣ ΡΑΔΑΙΟΣ 1 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΟΥΛΑΣ ΒΟΥΛΑ
14 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ ΑΘΗΝΑ
15 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΒΑΙΡΗΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ ΑΘΗΝΑ
16 ΠΕΤΡΟΣ ΤΣΙΟΜΠΑΝΗΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ
17 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΛΙΑΜΠΑΣ Ε. ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
18 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΥΣΚΟΣ 5ο ΓΥΜΝΑΣΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗ
19 ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΤΕΡΓΙΑΝΑΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΕΡΡΩΝ ΣΕΡΡΕΣ
20 ΝΙΚΟΛΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΒΑΘΗΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΑΘΕΟΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΦΑΡΟΣ ΑΥΛΙΔΑΣ
21 ΑΡΙΑΔΝΗ ΚΟΥΚΟΥΔΑΚΗ
ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ
ΣΧΟΛΗΣ ΣΜΥΡ ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
22 ΝΙΚΟΣ ΒΑΙΤΗΣ ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗ
23 ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΒΟΥΡΝΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ ΑΘΗΝΑ
24
ΑΝΔΡΕΑΣ-
ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΑΙΚΑΛΗΣ 12 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΤΡΩΝ ΠΑΤΡΑ
25 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΟΥΛΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ Ε. ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
26 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 1O ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ ΚΡΥΑ ΒΡΥΣΗ
27 ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΑΡΝΑΣ 1 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗ
ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΩΝ ΚΑΙ
ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ
ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ
GREEK COMPUTER SOCIETY
2
28 ΣΠΎΡΟΣ ΧΑΤΖΗΑΡΓΥΡΌΣ
ΠΡ¶ΟΤΥΠΟ ΓΥΜΝ¶ΑΣΙΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚ¶ΗΣ
ΣΧΟΛ¶ΗΣ ΑΘΗΝΑ
29 ΑΜΑΛΙΑ ΤΟΥΤΖΙΑΡΙΔΗ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ ΑΘΗΝΑ
30 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΑΦΕΡΜΟΣ ΠΓΕΣΣ ΓΛΥΦΑΔΑ
31 ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΑΓΛΑΡΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΡΥΟΝΕΡΙ
32 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΑΠΟΥΚΑΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΕΡΑΣ ΜΥΤΗΛΗΝΗ
33 ΟΡΕΣΤΗΣ ΖΗΚΟΥΛΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΙΔΑ
34 ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΛΙΑΝΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΑΡΝΕΣ
35 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΣΙΟΡΒΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ Ε. ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
36 ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΕΡΡΩΤΗΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ ΨΥΧΙΚΟ
37 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗ
38 ΝΙΚΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ 5 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗ
39 ΑΝΔΡΕΑΣ ΡΑΣΒΑΝΗΣ 5 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΟΛΟΥ ΒΟΛΟΣ
40 ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΖΑΝΕΤΟΣ
ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ
ΣΧΟΛΗΣ ΣΜΥΡ ΓΛΥΦΑΔΑ
41 ΛΑΖΑΡΟΣ ΧΑΒΑΤΖΟΓΛΟΥ ΑΝΑΒΡΥΤΑ ΑΝΟΙΞΗ
42 ΕΜΜΑΝΟΥΉΛ ΖΑΓΟΡΊΤΗΣ 6 ΓΥΜΝ?ΣΙΟ ΠΑΤΡΩΝ ΠΑΤΡΑ
43 ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΓΕΡΟΝΤΑΚΗΣ-ΡΩΜΑΝΟΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ ΠΕΥΚΗ
44 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΒΛΙΩΡΑΣ 2 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ
45 ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΗΣ ΦΩΤΑΚΗΣ 2 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
Β. Λυκείου
Α.Α ΟΝΟΜΑ ΕΠΩΝΥΜΟ ΣΧΟΛΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ ΠΟΛΗ/ΠΕΡΙΟΧΗ
1 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΖΩΡΤΖΗΣ
ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ
ΣΧΟΛΗΣ ΑΘΗΝΑ
2 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΠΑΛΑΤΟΣ
ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΕΛ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ
ΣΜΥΡΝΗΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
3 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΠΑΚΡΙΒΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΨΥΧΙΚΟ
4 ΙΟΑΝ-ΚΑΤΑΛΙΝ ΣΤΑΝ ΠΡΟΤΥΠΟ ΛΥΚΕΙΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
5 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΥ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ ΑΘΗΝΑ
6 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΡΟΚΟΜΑ
ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΕΛΛΑΔΟΣ –
PIERCE ΜΑΡΟΥΣΙ
7 ΙΩΣΗΦ ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΛΗΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΜΑΡΟΥΣΙ
8 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΙΠΗΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΕΛ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΑΘΗΝΑ
9 ΑΓΓΕΛΟΣ ΓΑΒΡΙΗΛΑΤΟΣ 3 ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗ
10 ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ ΧΟΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ
ΣΧΟΛΗ ΓΛΥΦΑΔΑ
11 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΒΑΛΑΚΑ ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΕΛ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ
12 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΠΑΚΝΗΣ 2 ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ ΑΘΗΝΑ
ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΩΝ ΚΑΙ
ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ
ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ
GREEK COMPUTER SOCIETY
3
13 ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΥ ΠΡΟΤΥΠΟ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΟ ΑΘΗΝΩΝ ΓΛΥΦΑΔΑ
14 ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΠΟΥΛΙΟΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ ΑΘΗΝΑ
15 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΠΡΟΤΥΠΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙ
16 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΟΣΤΡΑΤΟΣ
ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΕΛΛΑΔΟΣ-
PIERCE ΓΕΡΑΚΑΣ
17 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΡΙΕΖΗΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ ΑΘΗΝΑ
18 ΒΑΣΙΛΗΣ ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΟΓΛΟΥ ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΕΛ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ
19 ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΣΩΛΑΣ
ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ
ΣΧΟΛΗΣ ΑΘΗΝΑ
20 ΚΟΜΝΗΝΟΣ ΧΑΤΖΗΠΑΠΑΣ 4Ο ΛΥΚΕΙΟ ΑΛΙΜΟΥ ΑΛΙΜΟΣ
21
ΜΙΧΑΗΛ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΡΕΥΛΑΚΗΣ ΚΟΝΤΕΛΛΗΣ
ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ
ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗ ΛΕΣΒΟΥ
22 ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΦΡΑΓΚΟΥΛΑΚΗΣ 2Ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗ
23 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΕΛ ΠΑΤΡΩΝ ΠΑΤΡΑ
24 ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΚΑΠΑΛΗΣ-ΠΡΟΥΣΑΛΗΣ ΕΚΠ. Ε. ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΙ
25 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΑΡΝΑΙ
26 ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΙΧΑΛΟΒΙΤΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΧΑΛΑΝΔΡΙ
27 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ 1Ο ΓΕΛ ΞΑΝΘΗΣ ΞΑΝΘΗ
28 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ
ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ
ΣΧΟΛΗ ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
29 ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΜΠΑΝΑΒΑΣ ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ ΠΕΙΡΑΙΑ ΝΙΚΑΙΑ
30
ΜΙΧΑΗΛ-
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΜΗΤΣΑΙΝΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ ΑΘΗΝΑ
31 ΟΡΦΕΑΣ ΚΟΥΓΙΕΜΗΤΡΟΣ
ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΕΛ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ
ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΘΗΝΑ
32 ΓΑΒΡΙΗΛ ΝΙΚΟΡΕΤΖΟΣ 5 ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗ
33 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΕΣ
34 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΛΙΑΡΗΣ 1Ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ ΝΑΥΠΑΚΤΟΣ
35 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΝΤΖΑΡΗΣ
ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ
ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗ
36 ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΟΥΡΝΑΚΗΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ ΑΘΗΝΑ
37 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΑΠΡΑΝΤΖΗΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ ΑΘΗΝΑ
38 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ ΑΘΗΝΑ
39 ΡΑΣΒΑΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1 ΓΕΛ ΒΟΛΟΥ ΒΟΛΟΣ
40 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΡΙΘΑΡΙΔΗΣ
ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΕΛΛΑΔΟΣ –
PIERCE ΚΑΛΥΒΙΑ ΘΟΡΙΚΟΥ
41 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΑΤΖΗΜΙΧΟΣ 1Ο ΓΕΛ ΛΑΡΙΣΑΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑ, ΛΑΡΙΣΑ
42 ΧΑΡΑ ΜΩΡΑΙΤΑΚΗ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΘΗΝΑ
43 ΙΑΣΟΝΑΣ ΣΠΙΓΓΓΟΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΕΛ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΣ ΓΛΥΦΑΔΑ
44 ΝΙΚΟΣ ΒΕΜΗΣ 2 ΓΕΛ ΑΓΡΙΝΟΥ ΑΓΡΙΝΙΟ
45 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΘΗΝΑ
46 ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΠΑΝΑΓΙΑ ΠΡΟΥΣΙΩΤΙΣΣΑ ΑΓΡΙΝΙΟ
47 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΡΕΤΣΗΣ 2 ΓΕΛ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΓΡΙΝΙΟ
ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΩΝ ΚΑΙ
ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ
ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ
GREEK COMPUTER SOCIETY
4
48 ΒΗΣΣΑΡΙΩΝ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
49 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΔΡΥΔΑΚΗΣ ΓΕΛ ΔΡΟΣΙΑΣ ΣΤΑΜΑΤΑ ΑΤΤΙΚΗΣ
50 ΜΙΧΑΛΗΣ ΒΙΤΑΝΤΖΑΚΗΣ 2° ΓΕΛ ΜΟΣΧΑΤOY ΜΟΣΧΑΤΟ
51 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΤΣΙΝΤΖΑ 6 ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΓΡΙΝΙΟ
52 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΒΡΑΧΩΡΙΤΗ 4Ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΓΡΙΝΙΟ
53 ΓΙΩΡΓΟΣ ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ ΑΘΗΝΑ
54 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΟΚΟΤΑΚΗΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ ΑΘΗΝΑ
55 ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ 3O ΛΥΚΕΙΟ ΠΥΡΓΟΥ ΠΥΡΓΟΣ
56 NIKOS SMYRNAKIS ΠΑΓΚΡΗΤΙΟΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
57 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΤΣΑΤΖΑΚΗΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΌ ΓΕΛ ΠΑ.ΜΑΚ ΕΎΟΣΜΟΣ
58 ΣΤΕΛΙΟΣ ΧΑΤΖΗΒΕΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΉ ΑΝΑΓΈΝΝΗΣΗ ΔΡΟΣΙΑ