Η Χριστιανική Ένωσις Αγρινίου ανακοινώνει ότι την προσεχή Κυριακή 28 Ιανουαρίου και ώρα 6:00 μ.μ. στην αίθουσά της θα έλθει να μιλήσει ο εκ Πάτρας φιλόλογος, θεολόγος, συγγραφέας, τέως διευθυντής γυμνασίου κ. Ηλίας Σκόνδρας με θέμα: η πρώτη λέξη της ελληνικής ιστορίας.
ΚΚΕ_ΠΕΑΕΑ_ΔΣΕ_81_ΧΡΟΝΙΑ_ΓΟΥΡΙΤΣΑ
Τα 81 χρόνια από τη νικηφόρα Μάχη του ΕΛΑΣ στη Γουρίτσα, τιμούν η Τομεακή Επιτροπή Αιτωλοακαρνανίας του ΚΚΕ και το Παράρτημα...