Την Κυριακή που μας πέρασε 14 Απριλίου, πραγματοποιήθηκαν αγώνες Πρακτικής Σκοποβολής Level 1,στην Φιλιππιάδα, με συμμετοχές από διάφορες πόλεις της Ελλάδας. Ο σύλλογος μας συμμετείχε με 4 αθλητές και μετά από έναν απαιτητικό αγώνα, ο Γούναρης Αριστομένης κατέλαβε την πρώτη θέση με το χρυσό μετάλλιο και 4η,5η και 6η θέση αντίστοιχα οι Σιαπλαούρας Δημήτρης, Καζάκος Γεώργιος και Δήμος Σπύρος, φτάνοντας σε υψηλές θέσεις ανάμεσα σε πολλούς συναθλητές τους. Συγχαρητήρια και ευχόμαστε πάντα επιτυχίες
Παναιτωλικός: Τα εισιτήρια για τον φιλικό αγώνα με τον Βόλο στις 31 Ιουλίου
Η ομάδα δίνει τον πρώτο φιλικό αγώνα στο γήπεδό της με αντίπαλο τον Βόλο, στο πλαίσιο της προετοιμασίας της για...