Διάρρηξη σημειώθηκε πρωινές ώρες της Παρασκευής 16 Οκτωβρίου στο Γυμνάσιο της Αμφιλοχίας. Οι δράστες, αλλοίωσαν και αφαίρεσαν τρόφιμα από το κυλικείο, προκάλεσαν ζημιές στη μηχανή καφέ ενώ άνοιξαν τα αντισηπτικά και τα άδειασαν στο χώρο. Για το περιστατικό κλήθηκε η αστυνομία και αναμένεται η σήμανση για τα περαιτέρω.
Δοκιμαστική ήχηση Σειρήνων Συναγερμού στην Αιτωλοακαρνανία
Η Γενική Περιφερειακή Αστυνομική Διεύθυνση Δυτικής Ελλάδας ενημερώνει τους πολίτες ότι: • Την Δευτέρα (29/7/2024) και κατά τις ώρες...