Ο Φώτης Ζησιμόπουλος είναι άξιος πρεσβευτής του Αγρινίου και της Ελλάδας. Μετά τον θρίαμβο στο Σπάρταθλον κατάφερε να κυριαρχήσει και να αναδειχθεί νικητής στον αγώνα υπεραπόστασης RMB Ultra-trail Cape Town στη Νότια Αφρική.
Ο Φώτης αναδεικνύεται σε κορυφαίο αθλητή γεμίζοντας υπερηφάνεια όλους τους Αγρινιώτες. Συγχαρητήρια στον σπουδαίο αθλητή, την ΓΕΑ και όλους όσοι είναι δίπλα του και στηρίζουν την προσπάθειά του
Άρθρο του Τομεάρχη νεανικής επιχειρηματικότητας της ΟΝΝΕΔ Αιτ/νιας
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΙΚΗ ΜΕΣΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΚΡΙΣΗ ΤΑΥΤΟΤΗΤΑΣΗ έννοια της αριστοτελικής μεσότητας αποσαφηνίζεται στο έργο του, ηθικά Νικομάχεια.Φυσικά, δεν μιλά για την αντικειμενική...