Με την απόφαση 187/2020 του Δημάρχου Ξηρομέρου: «Αποδοχή παραίτησης Αντιδημάρχου – Ορισμός νέου & Μεταβίβαση – τροποποίηση αρμοδιοτήτων», γίνεται αποδεκτή η παραίτηση του κ. Φίλιππου Σαμαλέκου και ορίζεται νέος Αντιδήμαρχος ο κ. Σωτήρης Μακρής
Ολοκληρώθηκε η επίσκεψη της κινεζικής αντιπροσωπείας από την Fujian στην Πάτρα
Κινεζική αντιπροσωπεία από την Επαρχία Fujian επισκέφθηκε την Περιφέρεια Δυτικής Ελλάδας στις 24 και 25 Ιουλίου 2024, στο πλαίσιο Συμφωνητικού...