Ο Σύλλογος Ιδιοκτητών Alfa Romeo Δυτικής Ελλάδας διοργανώνει ημερήσια εκδρομή στην Άνω Χώρα Ναυπακτίας την Κυριακή 10 Δεκεμβρίου 2023. Ένας υπέροχος χειμερινός προορισμος, μέσα στα έλατα, με εξαιρετική θέα. Σημείο συνάντησης η Ανατολική προβλήτα του Αντιρρίου, ώρα αναχώρησης 09:45.
e-mail επικοινωνίας alfistipatras@gmail.com
Περαιτέρω πληροφορίες στη σελίδα του Συλλόγου στο Facebook.
ΚΚΕ_ΠΕΑΕΑ_ΔΣΕ_81_ΧΡΟΝΙΑ_ΓΟΥΡΙΤΣΑ
Τα 81 χρόνια από τη νικηφόρα Μάχη του ΕΛΑΣ στη Γουρίτσα, τιμούν η Τομεακή Επιτροπή Αιτωλοακαρνανίας του ΚΚΕ και το Παράρτημα...