Σε μια ζεστή και πάνω απ όλα οικογενειακή ατμόσφαιρα, η διοίκηση, το προσωπικό, οι δάσκαλοι και οι προπονητές της ΓΕΑ κόψαμε την πρωτοχρονιάτικη πίτα μας. Στο σπίτι μας, το Παπαστράτειο Μέγαρο, είχαμε την ευκαιρία να ανταλλάξουμε ευχές, να διασκεδάσουμε και να περάσουμε πραγματικά όμορφες στιγμές! Καλή χρονιά σε όλες και όλους, με την ευχή το 2023 να είναι για το σύλλογό μας ακόμη πιο δημιουργικό και παραγωγικό!
Το Νεοχώρι τιμά την Αγία Παρασκευή με μεγάλο πανηγύρι
Το Νεοχώρι του Δήμου Ιερής Πόλης Μεσολογγίου τιμά και φέτος την Αγία Παρασκευή με μεγάλο πανηγύρι με αρματωμένους και καβαλάρηδες και υπό τους ήχους του ζουρνά και του νταουλιού....