Επεισόδιο μεταξύ δύο συγχωριανών σημειώθηκε σήμερα το πρωί σε χωριό του Δήμου Ξηρομέρου. Μάλιστα αστυνομικοί του Αστυνομικού Τμήματος Κατούνας προχώρησαν στη σύλληψη ενός 51χρονου ο οποίος για άγνωστο λόγο φέρεται να χτύπησε έναν 41χρονο. Ο συλληφθείς αφέθηκε ελεύθερος μετά από προφορική εντολή του Εισαγγελέα.
Συλλήψεις στην Αιτωλοακαρνανία για καλλιέργεια και κατοχή ναρκωτικών
Σύλληψη ημεδαπού για καλλιέργεια και κατοχή ναρκωτικώνΣυνελήφθη, προχθές το πρωί σε περιοχή του Μεσολογγίου, από αστυνομικούς του Τμήματος Ασφάλειας Μεσολογγίου,...