Εκ μέρους των μαθητών και του προσωπικού του σχολείου, θα ήθελα να εκφράσω τις θερμότερες ευχαριστίες όλων, προς τις γυναίκες του Ομίλου inner wheell Αγρινίου και ιδιαιτέρως την πρόεδρου του Ομίλου κ. Νάνσυ Κουτσοσπύρου, που για μια ακόμη φορά στάθηκαν συμπαραστάτες και αρωγοί στο έργο μας, προσφέροντας στο σχολείο μας μια βιβλιοθήκη η οποία κατασκευάσθηκε με χρήματα του Ομίλου, τα οποία προήλθαν από το Χριστουγεννιάτικο bazaar, που με μεγάλη επιτυχία διοργανώσατε για το σκοπό αυτό.
Με την ενέργειά σας αυτή, αποδεικνύεται για πολλοστή φορά η ευαισθησία σας και η ανιδιοτελής διάθεση για κοινωνική προσφορά και αλληλεγγύη.
Σας ευχαριστούμε από καρδιάς κι ευχόμαστε σε όλα τα μέλη του Ομίλου ενόψει και των εορτών του Πάσχα, υγεία, αγάπη, ευτυχία και πάντα επιτυχίες σε προσωπικό, οικογενειακό κι επαγγελματικό επίπεδο.
Με εκτίμηση
Ο ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ ΤΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ
ΑΓΓΕΛΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ